Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), egzogenne, proste, pojedyncze aminokwasy i mixy aminokwasów

Preparaty dostarczające organizmowi aminokwasy to podstawa suplementacji przy założeniu, że zależy nam na poprawie wydolności mięśni. Aminokwasy wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, stanowią budulec tkanki mięśniowej, oraz przyspieszają jej regenerację po wysiłku.

Aminokwasy białkowe mają dużą przewagę nad odżywkami białkowymi, jeśli chodzi o szybkość działania, po spożyciu produktu. Te ostatnie, zanim zaczną działać, muszą zostać przetrawione w przewodzie pokarmowym i dostać się do krwioobiegu, natomiast aminokwasy są przyswajane od razu, praktycznie bezpośrednio po spożyciu.

W tym dziale znajdziesz  zarówno  produkty zawierające aminokwasy BCAA (rozgałęzione), jak i egzogenne (EAA), czy mixy, które idealnie sprawdzą się jako Twoje aminokwasy po treningu

Oferujemy niezwykle szeroką gamę preparatów wyłącznie najlepszych na rynku producentów zawierających pojedyncze aminokwasy (m.in.: leucyna, glicyna, tyrozyna, tryptofan) aminokwasy proste (z wielu źródeł, m.in.: białka serwatkowego, kurczaka, wołowiny, łososia) które doskonale zwiększają efektywność treningów, podwyższają podaż aminokwasów, a co za tym idzie pozytywnie wpływają na budowę masy mięśniowej, a także na redukcję tkanki tłuszczowej. Preparaty aminokwasowe to skuteczne wsparcie zarówno dla każdej aktywnej osoby, jak i dla osób mających problem ze spożyciem odpowiedniej ilości (sumarycznie, bądź poszczególnych) aminokwasów. Monopreparaty aminokwasowe mogą znaleźć szerokie zastosowanie w suplementacji zorientowanej na poprawę właściwości poznawczych (np. tryptofan, czy tyrozyna) i ogólnej równowagi funkcjonowania organizmu. Poza preparatami węglowodanowymi aminokwasy BCAA i egzogenne są szczególnie chętnie wybierane przez osoby uprawiającej sporty wydolnościowe, takie jak kolarstwo, czy biegi długodystansowe. Warto przy tym dodać, że osoby uprawiające dyscypliny o charakterze szybkościowo-siłowym i interwałowym (np. sporty siłowe, kulturystyka, crossfit, sztuki walki) wyciągną z suplementacji aminokwasami równie wiele korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aminokwasów i do składania zamówień.