Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Tribulus - odżywki na wzmocnienie organizmu

Prawidłowa równowaga hormonalna jest konieczna dla zachowania zdrowia, sił witalnych, czy sprawności seksualnej. Nie od dziś wiadomo, że optymalny poziom hormonów męskich ma duże znaczenie w sporcie. Bezpośrednio wpływa zarówno na możliwości regeneracyjne, jak i treningowe.

Działanie tribulusów

Ciężkie treningi i restrykcyjne diety mogą negatywnie wpływać na produkcję własną hormonów męskich – tu z pomocą przychodzi naturalna suplementacja, która stymuluje organizm do wydajniejszej produkcji testosteronu. Tribulus terrestris czyli wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego (lub po prostu ekstrakt z buzdyganka naziemnego) jest jednym z najpotężniejszych roślinnych ekstraktów wykazujących ww. właściwości. Stosowany od dawna w suplementacji sportowej i jeszcze dłużej w ziołolecznictwie, stanowi jeden z najbardziej przebadanych i sprawdzonych suplementów. Warto dodać, że działanie tribulusów to również korzystny wpływ na układ nerwowy i regulacja ciśnienia krwi.

Ekstrakt z buzdyganka ziemnego

Należy więc spojrzeć na ten składnik szerzej – jest to świetny booster testosteronu, ale też potężny adaptogen i ekstrakt o licznych właściwościach prozdrowotnych. Składnikiem aktywnym są saponiny. W zależności od wybranego produktu stężenie saponin w suplemencie wynosi przeważnie od 45-90%. Szeroki wybór producentów i ich produktów, wielkości opakowań i mocy ekstraktów (zawartość procentowa saponin) pozwala wybrać optymalny produkt.

Kupując w sklepie tanie-odzywki.pl masz pewność, że wybierasz spośród wyłącznie najwyższej jakości preparatów.