Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Boostery testosteronu DAA

Spośród licznych monopreparatów wspierających męską gospodarkę hormonalną kwas d-asparaginowy (DAA) wyróżnia się wyjątkową skutecznością. Dostarczenie tego związku z pożywienia w odpowiednio wysokiej dawce jest w zasadzie niemożliwe, dlatego przydatna jest tu suplementacja.

Kwas d-asparginowy, obok tribulusa, cynku i kozieradki zdaje się być najskuteczniejszym pojedynczym składnikiem w zakresie poprawy naturalnej produkcji testosteronu. Ponadto DAA to doskonały naturalny booster hormonu lutenizującego (LH) i hormonu wzrostu (GH). Odpowiedni poziom tych trzech hormonów (testosteron, LH, GH) to dobre samopoczucie, witalność, kondycja seksualna i duże możlwości regeneracyjno-treningowe.

Te właściwości czynią z DAA świetny suplement zarówno dla osób ciężko trenujących, jak i szukających bezpiecznego sposobu na optymalizacja swojej gospodarki hormonalnej.

DAA -dawkowanie i efekty

– sugerowane dawkowanie mieści się przeważnie w przedziale 2-4g dziennie, ale wiele zmiennych wpływa na dobór odpowiedniej dawki,

– podniesienie produkcji własnej testosteronu,

– wyższy poziom hormonu wzrostu,

– wyższy poziom hormonu lutenizujacego,

– lepsza regeneracja, witalność, libido i możliwości treningowe.

W ofercie wyłącznie najlepsi producenci - wersje w kapsułkach, tabletkach i proszku w różnych wielkościach opakowań.

Szeroka oferta z pewnością pozwoli wybrać odpowiedni suplement. Sprawdź nasz asortyment i zwiększ poziom testosteronu z DAA!