Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Brand

Weight

  • | 0
    0kg - 1kg
    | 1

Price

  • | 2
    2.00 - 165.00
    | 165

Flavor

Bestseller

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to absolutna podstawa suplementacji, niezbędna ćwiczącym na poziomie rekreacyjnym, jak i wyczynowym oraz sporty o profilu szybkościowym, siłowym czy wytrzymałościowym. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na możliwie jak najszybszej regeneracji i optymalizacji naszych wyników treningowych suplementacja BCAA znajdzie swoje zastosowanie.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA najlepszych producentów: Olimp, Formotiva, Trec i wielu innych

BCAA to trzy aminokwasy: Leucyna, Izoleucyna i Walina. W suplementacji przyjęło się stosować je okołotrenigowo i w sytuacji wzmożonego stresu nakładanego na organizm. Wykazują one silne działanie antykataboliczne – zapobiegają procesom rozpadu tkanki mięśniowej, wynikających z wykonania np. ciężkiej jednostki treningowej. W tym celu stosuje się aminokwasy rozgałęzione okołotreningowo w dawkach w przedziale 5-30g. Dawka jest zależna m.in. od intensywności wysiłku, planu dietetycznego i bilansu kalorycznego, czy wagi osoby suplementującej.

Warto pamiętać, że aminokwasy rozgałęzione posiadają również właściwości anaboliczne – wspomagają budowę tkanki mięśniowej. Na tym polu szczególnie istotna zdaje się być leucyna, której obecność w określonej dawce jest absolutnie konieczna dla rozpoczęcia syntezy protein w organizmie. Stąd przy zastosowaniu w celu poprawy możliwości syntezy białka, warto rozważyć zakup BCAA z podwyższoną zawartością leucyny. Jej ilość kryje się w proporcjach. Klasyczne suplementy aminokwasowe zawierają BCAA w proporcji 2:1:1 (leucyna:izoleucyna:walina). Wybierając produkty o proporcjach np. 4:1:1, czy nawet 20:1:1 dostaniemy wyższą zawartość leucyny, oczywiście kosztem pozostałych dwóch aminokwasów. Kolejnym czynnikiem warunkującym wybór odpowiedniego suplementu będzie jego forma.

Aminokwasy w różnej postaci – w proszku, w kapsułkach i w płynie

W naszej ofercie znajdziesz aminokwasy rozgałęzione w proszku, kapsułkach, tabletkach i płynie. Od bardzo małych opakowań (np. saszetka 10g, jednorazowy shot, listek 30kaps.), po duże opakowania. Decydując się na wersję w proszku warto rozważyć, czy chcemy produkt w wersji smakowej, czy wersję czystą (bez słodzików). Kolejnym aspektem są ewentualne dodatki, przeważnie aminokwasowe.

Dostępne są w przeróżnych formach i wielkościach opakowań. Z dodatkami lub bez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy bardzo szeroką gamę najlepszej jakości suplementów opartych na aminokwasach rozgałęzionych BCAA!