Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
search
(1   Opinii)
Kod producenta: 5999076227426
54,90 PLN
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 300g

CZYSTY 100% MONOHYDRAT KREATYNY


  • W PEŁNI LEGALNY ANABOLIK

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • PRZYŚPIESZA REGENERACJĘ


BioTech 100% Creatine Monohydrate jest idealnym wyborem dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz szybkościowe. Poprawisz dzięki niemu znacznie swoje przyrosty oraz efekty sportowe. Kreatyna jest preparatem stosowanym przez światowej sławy kulturystów na całym świecie – nie bez powodu, bowiem jest prawdziwie skuteczna i legalna. 100% Creatine Monohydrate to suplement o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu możesz być pewien najwyższej jakości produktu.

BioTech Creatine Monohydrate, to najwyższej jakości mikrorozdrobniony, absolutnie czysty i wolny od wszelkich zanieczyszczeń, Monohydrat kreatyny.

Mikronizowany Monowodzian Kreatyny- Kreatyna wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

- Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP.
- Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.
- Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.
- Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.
- Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

Dawkowanie Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 300g:

Jedna porcja (5 gram) bezpośrednio po przebudzeniu, druga (5 gram) bezpośrednio po treningu.


Składniki Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 300g :

* % Zalecanego dziennego spożycia

Wartość odżywcza

60 porcji w opakowaniu
Porcja 5g
Kalorie -
% ZDS*
Creatine Monohydrate
Porcja: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 300g
Zawartość: w porcji(5g) zaw:
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

5.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(liczba ocen: 1)

star 5
1
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 300g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

BIOTECH CREATINE MONO 300

Specific References

ean13
5999076227426