Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Brand

Price

  • | 6
    6.00 - 399.00
    | 399

Flavor

Suplementy na stres i antyoksydanty w tabletkach

Tu znajdziesz suplementy zawierające adaptogeny, antyoksydanty i kompleksowe formuły redukujące poziom stresu. Za adaptogeny uznajemy wszelkie ekstrakty roślinne o właściwościach w zakresie redukcji stresu i wyczerpania. W obrębie tej kategorii znajdziemy mnóstwo ekstraktów, których liczne właściwości prozdrowotne sięgają daleko poza tą kategorię. Warto wymienić tu takie ekstrakty roślinne jak: wąkrotka azjatycka (gotu kola), bakopa drobnolistna (bacopa monnieri), różeniec górski (rhodiola), ashwagandha (withania somnifera) zwaną żeń-szeniem indyjskim, żeń szeń właściwy (panax ginseng), syberyjski, koreański i amerykański. Wszystkie z wyżej wymienionych doskonale sprawdzają się na polu redukcji stresu, regulacji neuroprzekaźników, czy poprawy właściwości poznawczych. W ofercie monopreparaty i starannie skomponowane miksy.

W tym dziale znajdziesz również antyoksydanty – suplementy w tabletkach i kapsułkach, o skutecznym działaniu w zakresie hamowania powstawania wolnych rodników, będących winowajcami m.in.: chorób nowotworowych, miażdżycy i ogólnie procesów starzenia. Racjonalna suplementacja prozdrowotna powinna zawierać preparaty oparte na przeciwutleniaczach! Produkty z tej grupy szczególnie warto polecić osobom starszym, czy w trakcie rekonwalescencji.

Tak zwane suplementy na stres, które również możesz znaleźć w tym dziale to starannie zaprojektowane mieszanki składników adaptogennych i m.in. melatoniny, tryptofanu, GABY, tyrozyny, choliny i wielu innych składników. Wszystko to w celu zoptymalizowania poziomu neuroprzekaźników. Niższy poziom stresu to lepszy sen, regeneracja, niższy poziom kortyzolu, ogólne samopoczucie i możliwości treningowe. Obecnie, praktycznie wszyscy jesteśmy narażeni na dużą ilość stresu w ciągu dnia – odpowiednio dobrana suplementacja może na tym polu być bardzo pomocna. Jako, że adaptogeny to ekstrakty roślinne, większość z nich posiada również wyjątkowo mocne działanie antyoksydacyjne. Kupując produkty dostępne w tym dziale, dbasz o swoje zdrowie i samopoczucie na wielu płaszczyznach. Monopreparaty i kompleksowe formuły, potężny wybór producentów, wielkości opakowań, mocy ekstraktów – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!