Nowa generacja stacków energetycznych z kreatyną stworzone z myślą o budowie giętkich mięśni bez towarzyszącego przeciążenia i węglowodanów o wysokim GI.
Creatine X4 to rewolucyjna forma kreatyny która nie zależy od przyjmowanej insuliny. Creatine Ethyl Ester HC1 to rozpuszczalna forma tłuszczu kreatyny. Jest przechowywana w formie fosforanu w komórkach mięśni celem regeneracji ATP, przez to pozwala na szybką regenerację mięśni podczas wysiłku fizycznego. Każda dawka dostarcza 1000mg glicyny. Glicyna to aminokwas który opóźnia degenerację mięśni dostarczając dodatkowej kreatyny. Pomaga również w naprawie zniszczonej tkanki mięśniowej. Beta alanina została również uwzględniona w składzie produktu ponieważ odgrywa główną rolę w transferze zarówno azotu jak i składników odżywczych. Creatine X4 to nowa generacja kreatyny która być może jest tym suplementem na który czekałeś aby przejść do następnego poziomu aktywności fizycznej.
4 kapsułki popić szklanką wody 30 minut przed treningiem. W dni bez treningu przyjmować 4 kapsułki rano na czczo. Pić przynajmniej 2-3 litry wody dziennie.
Uwaga:
Należy najpierw skonsultować się z lekarzem (zwłaszcza w przypadku istniejących schorzeń). Nieodpowiednie dla kobiet ciężarnych/ karmiących ani dzieci poniżej 18 r.ż. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Suplementy diety nie powinny zastępować zróżnicowanej diety. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od małych dzieci.
USN CREATINE X4 120 CAPS
Specific References
Opinie
0.0/5 średnia ocena
Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)
star5
0
star4
0
star3
0
star2
0
star1
0
Masz ten produkt?
Dodaj pierwszą opinię dla USN Creatine X4 120caps
No customer reviews for the moment.
Dołącz do nas!
Aby dodać opinię o produkcie, zaloguj się na swoim koncie, przejdź do karty zakupionego produktu i otwórz zakładkę "Opinie"
Po zatwierdzeniu opinii, pojawi się ona w karcie produktu, a Ty możesz zyskać dodatkowe rabaty!
check_circle
Review sent
Your comment has been added!
error
Your review cannot be sent
error
Your review appreciation cannot be sent
feedback
Report comment
Are you sure that you want to report this comment?
check_circle
Report sent
Your report has been submitted and will be considered by a moderator.