Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Brand

Price

  • | 10
    10.00 - 89.00
    | 89

Flavor

Bestseller

Masła orzechowe

Tu znajdziesz przepyszne, zdrowe i dietytyczne masła orzechowe. Produkty dostępne w tym dziale bazują wyłącznie na orzechach, nie zawierają (jak wiele z dostępnych na rynku maseł orzechowych) takich dodatków jak olej palmowy, cukier, czy sól.

Masło orzechowe to doskonałe źródło zdrowych tłuszczy, w tym przede wszystkim nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 6, a także niezłe źródło białka. Bez względu na to czy chcesz podbić podaż tłuszczu i kalorii w diecie w zdrowy sposób, wyrównać proporcję nasyconych do nienasyconych kwasów tłuszczowych, czy po prostu zjeść coś dobrego – sięgnij po, któryś z produktów z tego działu!

Dlaczego warto włączyć do diety masło orzechowe?

Odpowiednia, dopasowana do konkretnej osoby podaż zdrowych tłuszczy to jeden z najistotniejszych elementów układania dobrze spersonalizowanej diety. Tłuszcz to nośnik wielu witamin i składników rozpuszczalnych w nim, jest nieodzowny do tworzenia hormonów i ma bezpośredni wpływ na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie. Dobra dieta musi zawierać odpowiednią ilość tego makroskładnika – to nie podlega żadnej wątpliwości! Wybierając źródła tłuszczu warto sięgnąć po najlepsze możliwe produkty – masła orzechowe z pewnością będą jednymi z nich!

W ofercie masła orzechowe oparte na orzechach arachidowych, nerkowca, migdałach, sezamie, a nawet pistacji! Ponadto doskonałe miksy, np. orzech ziemny + kokos, orzech ziemny +nerkowiec + migdał i wiele innych! Dostępne zarówno małe opakowania (350-500g), jak i duże, wydajne słoje (1kg, a nawet 1,5kg!). Różne wersje rozdrobnienia: kremowe, gładkie „smooth” i „crunchy” z większymi kawałkami orzechów.

Jak podawać masło orzechowe?

Takie masło, to doskonała przekąska, dodatek do posiłku (np. omleta, lub pancake'a), czy nawet shake'a proteinowego i wielu innych kreatywnych zastosowań kulinarnych. Opieranie swojej diety na produktach zarówno zdrowych, jak i smacznych to najlepsze z możliwych rozwiązań!

„Peanut butter” bez problemu wpasuje się w dietę ukierunkowaną na budowę masy mięśniowej, jak i redukcję wagi (oczywiście z umiarem, w ustalonych ilościach). Zapomnij o wypełnionych po brzegi tłuszczami utwardzonymi, cukrem, solą i innymi niezdrowymi dodatkami kremach orzechowych dostępnych w sklepach! Sięgnij po 100% masło orzechowe

Najlepsi producenci – FA, Myprotein, NutVit oraz Olimp, których produkty można znaleźć w tym dziale stanowią gwarancje jakości i dają pewność, że wybierasz spośród najlepszych na rynku maseł orzechowych.