Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Chlorowodorek kreatyny – kreatyna HCL, to jedna z najbardziej wyszukanych form kreatyny. Bardzo wysoka wchłanialność związku i jego wyjątkowa stabilność pozwala diametralnie zredukować wielkość porcji. Kreatynę HCL znajdziesz wyłącznie w ofercie najlepszych producentów, zarówno w formie monopreparatów, jak i jako komponent tzw. stacków.

Kreatyna HCL poza bardzo dobrą wchłanialnością charakteryzuje się wysoką anabolicznością i nie powoduje retencji wody podskórnej. Te właściwości czynią z niej idealny suplement dla wyczynowych sportowców, ale również wymagających użytkowników rekreacyjnych. Warto nadmienić, że ta forma kreatyny nie wymaga tzw. fazy ładowania, czyli stosowania wysokich dawek w pierwszym etapie suplementacji.

Kolejnym istotnym atutem tego związku jest jego odporność na zmiany PH – dzięki temu jest on bodaj najstabilniejszą z form kreatyny. Wynikiem tego jest możliwość stosowania dużo mniejszych dawek, ale nie tylko! Dzięki wyjątkowej stabilność związku kreatyna HCL nie stanowi obciążenia dla układu pokarmowego. Jeśli doświadczałeś problemów gastrycznych po spożyciu popularnego monohydratu – sięgnij po HCL!

Lepsza wchłanialność, brak problemów z trawieniem, brak retencji wody podskórnej, a przy tym znaczny wzrost siły i pełności mięśni – tego możesz oczekiwać po produktach zawierających w swoim składzie chlorowodorek kreatyny. Kreatyna HCL znajdzie zastosowanie w suplementacji zarówno wyczynowego sportowca, jak i świadomego amatora ceniącego najwyższą jakość produktu.

W ofercie wyłącznie najlepsi producenci, produkty w kapsułkach i proszku.