Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
49.00
35,00 PLN Save 14.00
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości NUTREND Synephrine 60caps:
  • Wspiera redukcję tkanki tłuszczowej

  • Skutecznie podnosi termogeneze organizmu

  • Aż 125 mg wyciągu z Citrus Aurantium w jednej kapsułce !

  • Preparat można łączyć z innymi produktami marki NUTREND zawierającymi m.in. L-karnitynę

  • Preparat występuje w formie wygodnych do podawania i zażywania kapsułek

  • Ekonomiczny produkt- wystarcza na dwa miesiące stosowania
Synephrine 60 kapsułek od Nutrend – skutecznie wspomaga utratę tkanki tłuszczowej oraz zbędnej masy ciała!

NUTREND Synephrine powstał z myślą o osobach, które dążą do uzyskania wymarzonej sylwetki. NUTREND Synephrine przypadnie do gustu zarówno zawodowym sportowcom, kulturystom, osobom trenującym rekreacyjnie, będącym na dietach oraz tym, którzy pragną pozostać w dobrej formie przez dłuższy czas.


NUTREND Synephrine zawiera w swoim składzie protoalkaloid synefrynę występującą w owocach pomarańczy gorzkiej (łac. Citrus aurantium) wraz z kompleksem cytrusowych flawonoidów, w tym naringeniny czy hesperydyny. Wszystkie wymienione składniki działają synergistycznie względem siebie, wzajemnie stymulując tempo przemian metabolicznych zachodzących w ludzkim organizmie, a tym samym i utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Myli się ten kto myśli, że preparaty wspierające utratę tkanki tłuszczowej zawierają tylko i wyłącznie syntetyczne związki.


Pojedyncza kapsułka tego preparatu NUTREND Synephrine zawiera 10 mg synefryny, związku z grupy protoalkaloidów, który w niewielkich ilościach może być wytwarzany w ludzkim ciele. W świecie roślinnym, bogatym źródłem synefryny są owoce pomarańczy gorzkiej (łac. Citrus aurantium). To właśnie z tych cytrusów pozyskuje się synefrynę do komponowania leków tradycyjnej medycyny chińskiej i suplementów diety, także tych dedykowanych sportowcom. Związek ten był badany pod kątem potencjalnego działania na organizm człowieka. Okazuje się, że synefryna jest związkiem o aktywności stymulującej receptory B-adrenergiczne organizmu człowieka. W związku z tym, synefryna może zwiększyć tempo metabolizmu m.in. poprzez działanie na receptory adrenergiczne zlokalizowane w tkance tłuszczowej. W takim przypadku dochodzi do zintensyfikowania procesu lipolizy (rozpadu kwasów tłuszczowych) i zwiększenia podstawowej przemiany materii.


Rezultaty działania synefryny są w większości przypadków niezależne od stosowanej diety, a stosowanie synefryny może powodować tzw. bierny wzrost podstawowej przemiany materii, co w dłuższej perspektywie czasu przyczynia się do utraty wagi przez osobę suplementującą ten związek. Z badań klinicznych wynika, że przyjmowanie nawet niewielkich dawek synefryny może zwiększać tempo przemiany materii o 65 kcal u osób suplementujących ten związek w porównaniu z grupą badanych przyjmujących placebo. Nie odnotowano przy tym negatywnego wpływu synefryny na ciśnienie krwi ani na funkcje poznawcze.


Synefryna to nie jedyny składnik produktu NUTREND Synephrine - pojedyncza kapsułka zawiera także aż 125 mg wyciągu z Citrus Aurantium, bogatego we flawonoidy cytrusowe (naringeninę i hesperydynę). Obecność w preparacie Synephrine wyciągu z owoców pomarańczy gorzkiej dodatkowo wspiera redukcję masy ciała w wyniku utraty tkanki tłuszczowej. Z badań wynika, że obecność naringeniny nasila tempo metabolizmu do 129 kcal, a dodatek hesperydyny może zwiększyć tempo przemiany materii do 183 kcal. Obecność obu tych związków w wyciągu zawartym w preparacie NUTREND Synephrine pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów w dążeniu do uzyskania idealnej sylwetki.Sposób użycia Synephrine Nutrend 60 kapsułek:

1 kapsułka 30 – 60 minut przed wysiłkiem. Maksymalna dzienna porcja to 1 kapsułka. Nie przekraczać dziennej, zalecanej porcji do spożycia. Nie stosować przed snem.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Synephrine Nutrend 60 kapsułek:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 60

maltodekstryna, ekstrakt z Citrus aurantium (8% synefryny), kapsułka żelatynowa (żelatyna, barwnik dwutlenku tytanu).

Wartość odżywcza

60 porcji w opakowaniu
Porcja 1 kapsułka
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji 1 kapsułka
Wyciąg z aurantu cytrusowego 125 mg
10 mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla NUTREND Synephrine 60caps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
NUTREND SYNEPHRINE 60 CAPS

Specific References