Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Odżywki na stawy i regeneratory stawów - zadbaj o swoje zdrowie!

Po odżywki na stawy zazwyczaj sięgamy dopiero wtedy, gdy nas zawodzą i powodują ból. O ich dobrą kondycję należy dbać od młodości – niewielka aktywność fizyczna lub jej brak, nadwaga, zła dieta to niezawodny sposób, aby w dojrzałym wieku skarżyć się na bóle stawów i inne schorzenia z nimi związane. Zauważasz u siebie pierwsze objawy zwyrodnienia stawów? Udaj się do lekarza. Zazwyczaj stan nie jest na tyle zaawansowany, aby konieczna była ingerencja chirurga i pobyt w szpitalu. Wystarczy jak zmienisz tryb życia – zrzucisz nadwagę odciążając stawy i zmienisz nawyki żywieniowe. Ważna jest także odpowiednia regeneracja stawów. W tym drugim przydatne są regeneratory stawów oraz odżywki regenerujące.

Regeneratory stawów czyli innymi słowy odżywki na stawy to suplementy zawierające dużą dawkę witamin, które są niezbędne dla poprawy ich funkcjonowania. Niestety, raz uszkodzone stawy trudno się regenerują i już nigdy nie będą w pełni sprawne. Dlatego dużo skuteczniej jest przeciwdziałać chorobie, niż ją leczyć. Pomyśl o regeneracji – przyjmowanie odżywek na stawy to jeden z sposobów, obok codziennej dawki ruchu. Pomogą naszej diecie i przyśpieszą regenerację stawów, zapobiegając ich zwyrodnieniom, takim jak na przykład reumatoidalne zapalenie stawów. Szczególnie, że dla nich najważniejsza jest siarka oraz glutamina i chondroityna, której najwięcej znajdziemy w owocach morza, takich jak małże, raki czy krewetki.

Wielu z nas nie może pozwolić sobie na takie rarytasy, szczególnie, że trzeba je przyjmować regularnie – dlatego odżywki na stawy są tańszą alternatywą. Poza wyżej wymienionymi składnikami, warto zwiększyć liczbę przyjmowanego kolagenu, tranu oraz kwasu hialuronowego.

W sklepie tanie-odzywki.pl mają Państwo szeroki wybór suplementów na stawy. Wszystkie specyfiki są sprawdzone pod kątem składu i skuteczności – nie ma wśród nich takich o wątpliwym działaniu. W osiągnięciu najlepszych rezultatów pomoże nie tylko regularność ich stosowania, w połączeniu z codzienną dawką ruchu i urozmaiconą dietą.