Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Rozmiar

Akcesoria

Marka

Waga

  • | 0
    0kg - 7kg
    | 7

Cena

  • | 1
    1,00 zł - 369,00 zł
    | 369

Smak

Forma

Odżywki Białkowe

Gainery

Aminokwasy

Kreatyny

Batony i Napoje

Węglowodany

Odżywki Przedtreningowe

Kategoria

Spalacze

Boostery Testosteronu

Odżywki dla kulturystów - wypracuj silne mięśnie!

Odżywki białkowe dla kulturystów to podstawa dobrze dobranej diety treningowej. Te suplementy to prawdziwa bomba energetyczna – zawierają ogromne ilości białka, aminokwasów i peptydów, które wykazują silne właściwości anaboliczne, hamując katabolizm potreningowy. Niezbędny dla osób, które chcą przyśpieszyć efekty ćwiczeń, wzmocnić mięśnie lub w których diecie występuje niedobór białek.

Duże, kształtne i silne mięśnie – to główny cel większości osób, które zajmują się kulturystyką. Jak wszyscy wiemy, podstawą w budowaniu mięśni jest białko, którego należy dostarczyć w odpowiedniej ilości, żeby budować zarówno rzeźbę, jak i masę. Kulturyści potrzebują nawet 2g białka na każdy kilogram masy ciała, żeby utrzymać i rozwijać swoją muskulaturę! Wchłonięcie takiej ilości białka każdego dnia, jest nie tylko ciężkie do zrobienia, ale i trudno jest utrzymać właściwą kaloryczność spożywanych potraw, które również mają niebagatelne znaczenie.

Dlatego właśnie odżywki dla kulturystów są takie ważne – dostarczają odpowiednią ilość białka, bez nadmiaru kalorii i monotonnej diety, w której nie ma miejsca na nic poza twarogiem i kurczakiem. To również oszczędność czasu, którą trzeba codziennie poświęcić na komponowanie kolejnej nowej potrawy z tym samym składnikiem głównym. Wysokiej jakości odżywki dla kulturystów, a właśnie takie znajdą Państwo w naszym sklepie, to różnorodny skład, pełen niezbędnych składników odżywczych. Rozgałęzione aminokwasy BCAA, kreatyna, beta-alanina, kofeina i białko serwatkowe to tylko niektóre z nich – wszystkie zapewniają szybsze efekty, przy takiej samej dozie wysiłku.

Sprawdź odżywki dla kulturystów polecane przez sklep Tanie Odżywki

Oczywiście, nic się samo nie wydarzy. Prawidłowa suplementacja przy niewielkiej aktywności fizycznej nie zapewni nam oczekiwanych efektów. Dlatego odżywki dla kulturystów to wsparcie w codziennej pasji, a nie sposób na osiągnięcie lepszych wyników bez wysiłku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – w tanie-odzywki.pl znajdziecie suplementy różnych producentów, o różnej gramaturze i składzie.

Nie masz pewności, która odżywka pasuje do Ciebie? Porozmawiaj ze swoim trenerem osobistym lub skontaktuj się z naszą obsługą klienta – to pasjonaci kulturystyki, tacy jak Ty!