Katalog

Producent v
Smak v
Węglowodany v
Batony i Napoje v

Producenci

Newsletter

Fitness

Fitness – suplementy i odżywki


Bez względu na wybraną przez Ciebie formę fitnesu, miejsce treningu (na siłowni, w domu, czy w plenerze) i poziom zaawansowania – odpowiednia suplementacja pozwoli czerpać z aktywności fizycznej jeszcze więcej satysfakcji!


W tym dziale znajdziesz produkty wyselekcjonowane z uwzględnieniem potrzeb ćwiczącej fitness k...

Fitness – suplementy i odżywki


Bez względu na wybraną przez Ciebie formę fitnesu, miejsce treningu (na siłowni, w domu, czy w plenerze) i poziom zaawansowania – odpowiednia suplementacja pozwoli czerpać z aktywności fizycznej jeszcze więcej satysfakcji!


W tym dziale znajdziesz produkty wyselekcjonowane z uwzględnieniem potrzeb ćwiczącej fitness kobiety. W ofercie szeroka gama odżywek przedtreningowych niezbędnych do ćwiczeń fitness– wieloskładnikowe formuły i najwyższej jakości monopreparaty, poręczne jednorazowe shoty i wieloporcjowe opakowania. Ponadto odżywki wspierające regenerację potreningową, ale także poprawiających jakość snu, czy obniżających poziom stresu.

Jakie odżywki wybrać trenując fitness?

Ciężkie treningi i rygor dietetyczny wymagają stosowania wysokiej jakości preparatów witaminowo-minerałowych. W ofercie wersje klasyczne i te specjalnie dedykowane dla kobiet uprawiających fitness!

Jeśli potrzebujesz pojedynczej witaminy, czy minerału, to na pewno znajdziesz go tutaj. Możemy zaproponować również suplementy wspierające zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie stawów i ścięgien – do stosowania w trakcie rekonwalescencji, ale i prewencyjnie. Zdrowe stawy to warunek konieczny do czerpania satysfakcji z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Znajdziesz tu izotoniki w formie dużych opakowań w proszku, jednorazowych saszetek, musujących tabletek czy koncentratów do rozrobienia.


Oferujemy także potężny wybór pysznych i pożywnych koktajli białkowych i węglowodanowo-białkowych w doskonałych smakach. Jednorazowa saszetka, czy 2kg „worek” - wybierz optymalne dla siebie rozwiązanie.


Mając świadomość, że większość z nas funkcjonuje w stanie permanentnego deficytu czasowego proponujemy doskonałe batony, zdrowe przekąski i napoje – wszystko po to, żeby umożliwić ci jedzenie zdrowych, smacznych i pełnowartościowych produktów, kiedy tylko masz na to ochotę.


Suplementy dla kobiet to dla nas szczególnie ważna część asortymentu, staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stale poszerzać ofertę. Sprzedajemy odżywki wyłącznie najlepszych producentów. Kupując w sklepie tanie-odzywki.pl wiesz co stosujesz!


Polecamy zapoznać się również z szeroką ofertą akcesoriów treningowych.

Więcej
Jest 112 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Fitness

top