Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Wytrzymałość

Odżywki na wytrzymałość i kondycję

Odżywki na wytrzymałość to grupa starannie wyselekcjonowanych suplementów przedtreningowych, których podstawowym działaniem będzie poprawa możliwości wydolnościowym w trakcie trwania jednostki treningowej, czy zawodów. Formuły tego typu wyróżniają się brakiem lub relatywnie małą ilością tzw. składników pompując...

Odżywki na wytrzymałość i kondycję

Odżywki na wytrzymałość to grupa starannie wyselekcjonowanych suplementów przedtreningowych, których podstawowym działaniem będzie poprawa możliwości wydolnościowym w trakcie trwania jednostki treningowej, czy zawodów. Formuły tego typu wyróżniają się brakiem lub relatywnie małą ilością tzw. składników pompujących m.in. argininy, czy cytruliny.


Pompa mięśniowa, zjawisko pożądane w treningu siłowym i nastawionym na hipertrofię może stanowić przeszkodę dla osiągania optymalnych rezultatów w dyscyplinach o charakterze wytrzymałościowym.


Odżywki na wytrzymałość i kondycję pomogą zarówno amatorowi, jak i wyczynowemu sportowcowi - wszędzie tam, gdzie istotne jest podniesienie poprzeczki na treningu!


W ofercie posiadamy suplementy wyłącznie uznanych producentów: Olimp, SCITEC, Iron Horse czy Beltor. Wersje w kapsułkach i proszku, w przeróżnych wielkościach opakowań.


Preparaty z tej grupy zawierają m.in. kofeinę, guaranę, beta-alanine (kluczowy składnik, prekursor karnozyny, niezwykle istotnego związku w wysiłku o profilu wytrzymałościowym), ale także dodatki aminokwasowe (np. BCAA, czy EAA), witaminowo-minerałowe (w celu uniknięcia odwodnienia w trakcie długotrwałego treningu), czy nawet adaptogenne (kordyceps, zeń-szeń).


Jesteś kolarzem, biegaczem, a może trenujesz crossfit? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z asortymentem zawartym w tym dziale!

Więcej
Jest 46 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Wytrzymałość

top