Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 3
    3,00 zł - 224,00 zł
    | 224

Smak

Forma

Odżywki Białkowe

Gainery

Aminokwasy

Kreatyny

Batony i Napoje

Węglowodany

Odżywki Przedtreningowe

Kategoria

Boostery Testosteronu

Podnoszenie ciężarów – suplementy diety i odżywki

Trudno znaleźć bardziej wymagający fizycznie i psychicznie sport od podnoszenia ciężarów. Lata szlifowania technicznych niuansów na sali treningowej i walki z maksymalnymi ciężarami wymagają wyjątkowego charakteru. U nas znajdziesz suplementy, które ułatwią drogę do wybranego celu.

Jakie odżywki wybrać przy podnoszeniu ciężarów?

Wyborem numer 1 będzie niezmiennie kreatyna. Wielość form (m.in. jabłczan, monohydrat, chlorowodorek, orotan, ester, chelat magnezowe, wieloskładnikowe stacki itd.) i rodzajów  podania (kapsułki, tabletki, proszek, proszek z dodatkiem smakowym) pozwoli znaleźć idealny dla siebie preparat.

Do podnoszenia największych ciężarów czy bezpośrednio przed zawodami nieoceniona może okazać się dobrej jakości odżywka przedtreningową. Jednorazowy shot czy klasyczna puszka – wybór należy do Ciebie.

Mając świadomość swoich potrzeb wybierz odpowiedni monopreparat (np. beta-alanina, cytrulina) - to ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz!

Przy budowaniu siły i mocy czynnikiem równie ważnym jak trening jest regeneracja. Sugerujemy dobranie odpowiednich suplementów wspierających regenerację zarówno potreningową (np. miks aminokwasów), jak i w ciągu snu (dobrej jakości ZMA, adaptogeny). Znajdziesz tu też szereg suplementów wspierających męską gospodarkę hormonalną i witalność.

Kupując w naszym sklepie masz pewność, że wybrałeś produkt sprawdzonego producenta i nie spożywasz żadnych z zakazanych substancji.