Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 2
    2,00 zł - 199,00 zł
    | 199

Smak

Forma

Odżywki Białkowe

Aminokwasy

Kreatyny

Węglowodany

Odżywki Przedtreningowe

Kategoria

Spalacze

Boostery Testosteronu

Sporty walki – odżywki i suplementy

Sporty walki (bez względu na to jaką ich formę preferujesz i na jakim poziomie jesteś), wymagają charakteru i dyscypliny. Godziny pracy na ringu, czy macie oraz hektolitry wylanego potu, to konieczność, jeśli poważnie myślisz o swoim rozwoju w sztukach walki.

Jakie odzywki stosować w sportach walki?

Także w tym przypadku z pomocą przychodzi suplementacja. Odżywki w sportach walki na wysokim poziomie stanowią konieczność. W naszej ofercie znajdzie szereg preparatów wspierajacych regenerację organizmu – kluczową,jeśli zależy ci na poprawie wyników.

Długotrwałe jednostki treningowe wymagają ponadprzeciętnej podaży węglowodanów i elektrolitów – preparaty z tej grupy, zarówno w formie większych opakowań, jak i wygodnych jednorazówek znajdziesz w naszym sklepie.

Odżywki przedtreningowe dla judoków, karateków, bokserów i zawodników MMA

W ofercie również wiele odżywek przedtreningowych dla zawodników karate, judo czy MMA i bokserów. Są to proste, energetyzujące, dodające kopa formuły i wieloskładnikowe miksy zawierające w swoim składzie węglowodany, kompleks witaminowo-minerałowy oraz adaptogeny. Zdecyduj czego potrzebujesz, żeby twój trening, lub walka przebiegły wedle oczekiwań.

U nas znajdziesz też suplementy o naturalnym działaniu diuretycznym – przydatne w okresie robienia wagi na zawody i szereg odżywek dla judoków, karateków, bokserów i zawodników MMA (od monopreparatów po wieloskładnikowe formuły) wspierających zdrowie stawów i ścięgien. Sporty walki, wiążą się z podwyższonym ryzykiem kontuzji – polecamy ich stosowanie prewencyjnie.

Oferujemy produkty wyłącznie uznanych na rynku marek. Kupując w naszym sklepie nie musisz obawiać się kontroli antydopingowej – wszystkie produkty są wolne od niedozwolonych składników!