MYPROTEIN Caffeine Sticks 1gKod produktu: 5055936869097

MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g

New product

MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g

Zamiast zamiast 3,90 zł

2,30 złbrutto

-1,60 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.Właściwości MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g:

 • 200mg kofeiny w saszetce

 • Wspomaga koncentrację

 • Zwiększa wytrzymałość

  Kofeina w saszetkach od Myprotein zawiera 200mg kofeiny w jednej saszetce i można ją stosować na różne sposoby w ciągu dnia.

 • Kofeina poprawia czujność i koncentrację, dzięki czemu utrzymujemy szczytową formę przez cały dzień, niezależnie od tego czy jesteśmy w biurze czy na treningu.

  Z racji iż kofeina zwiększa potencjał wytrzymałościowy oraz wytrzymałość, zalecamy jej spożycie przed biegiem lub jazdą na rowerze, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w naszym ciele czy harmonogram treningowy.

  Bardzo wygodna w użyciu; wystarczy wsypać zawartość saszetki do wybranego napoju. W celu przygotowania własnej przedtreningówki można zmieszać kofeinę z naszym BCAA, jabłczanem cytruliny i beta alaniną.

  Dawkowanie MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g:

  Wystarczy otworzyć saszetkę i wsypać zawartość do wybranego napoju. Nie spożywać więcej niż dwie saszetki na dzień. W przypadku spożywania dwóch saszetek, ich spożycie należy rozłożyć na cały dzień - nie spożywać dwóch saszetek naraz.

  Uwaga: zawiera kofeinę (200mg w jednej porcji/400mg maksymalne spożycie dzienne). Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i osób uczulonych na kofeinę. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej dziennej dawki.

  Nieotwarte saszetki przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła. Zawartość saszetki spożyć natychmiast po otwarciu.


  Składniki MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g:

  Wielkość porcji - 1 saszetka (1g), do dwóch razy dziennie (2g)

  W jednej saszetce (1g)Maksymalne spożycie na dzień (2g)

  Kofeina

  200mg400mg

  Uwaga: zawiera kofeinę (200mg w jednej porcji/400mg maksymalne spożycie dzienne). Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i osób uczulonych na kofeinę. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej dziennej dawki. W przypadku spożywania dwóch saszetek, ich spożycie należy rozłożyć na cały dzień - nie spożywać dwóch saszetek na raz.

Więcej informacji

Forma Saszetki
Kategoria Kofeina
Odżywki Przedtreningowe Stymulanty

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g

MYPROTEIN Caffeine Sticks 1g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: