Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
search
(0   Opinii)
49,00 PLN
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni


Właściwości LIFE EXTENSION BioActive Folate&Vitamin B12 90vegcaps:
  • Wzmacnia metylację i pobudza wzrost komórek nerwowych, wzmacnia także prawidłowe funkcje poznawcze i pracę mózgu oraz wspiera metabolizm

  • Wspomaga prawidłowe funkcje DNA

  • Poprawia kondycję skóry

  • Poprzez regenerację aminokwasów metioniny pomagającej w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny wspomaga prawidłową pracę serca

  • Wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego, ponieważ kwas foliowy w połączeniu z witaminą B12 pomaga zachować integralność osłonki mielinowej nerwów

  • Łagodzi objawy łagodnej utraty pamięci pojawiającej się wraz z wiekiem

  • Wspomaga prawidłową pracę przewodu pokarmowego
BioActive Folate&Vitamin B12 90 kapsułek od Life Extension – kwas foliowy z witaminą b12 wspomagające prawidłową pracę układu nerwowego!

LIFE EXTENSION BioActive Folate&Vitamin B12 zawiera aktywne biologicznie formy kwasu foliowego (jako 5-metylotetrahydrofolian) oraz witaminę B12 (jako metylokobalaminę). Kwas Foliowy jest członkiem rodziny witamin z grupy B Complex. Najwięcej kwasu foliowego znajduje się w zielonych roślinach liściastych. Kwas foliowy jako koenzym, bierze udział w syntezie DNA potrzebnego dla wzrostu i tworzenia się nowych komórek, a także, poprzez wsparcie metylacji pomaga przekształcić witaminę B12 w formę bardziej biodostępną.


Optymalne poziomy kwasu foliowego są niezbędne dla prawidłowego podziału komórek i syntezy białek oraz szczególnie ważne dla utrzymania zdrowego przewodu pokarmowego. Systemowa potrzeba zwiększenia zawartości kwasu foliowego występuję w przypadkach kiedy niezbędne jest zwiększenie namnażania się komórek. Przewlekłe stosowanie leków, takich jak aspiryna w dawkach terapeutycznych oraz leków zobojętniających kwasy żołądkowe, może wpływać na metabolizm kwasu foliowego.


Witamina B12 znajduje się w żywności pochodzenia zwierzęcego, w tym w produktach mlecznych i jajach. Wegetarianie są zatem bardziej podatni na niedobory dietetyczne tego ważnego składnika odżywczego. Wraz ze starzeniem się organizmu wchłanianie witaminy B 12 z pokarmu ulega zmniejszeniu.


Sposób użycia BioActive Folate&Vitamin B12 Life Extension 90 kapsułek:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, jedna (1) kapsułka dziennie z jedzeniem lub bez.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki BioActive Folate&Vitamin B12 Life Extension 90 kapsułek:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 90

celuloza mikrokrystaliczna, fosforan diwapniowy, celuloza roślinna (kapsułka).

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Wartość odżywcza

90 porcji w opakowaniu
Porcja 1 kapsułka wegańska
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji 1 kapsułka %RWS
400 mcg 100%
300 mcg 5000%
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla LIFE EXTENSION BioActive Folate&Vitamin B12 90vegcaps

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

LIFE EX FOLATE VIT B12 90V

Specific References