Opinie o Nas
DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g
search
 • DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g

DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g

60,80 PLN
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni
Liczba sztuk
In Stock Dowiedz się więcej

local_shipping
Darmowa dostawa od 250 PLN Koszty dostawy

access_time
Kup teraz, otrzymasz pojutrze Dowiedz się więcej


Właściwości DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g:

 • Pomocny w chorobie zwyrodnieniowej stawów

 • Działa przeciwzapalnie

 • Zapobiega powstawaniu zmarszczek

 • Spowalnia proces starzenia się skóry

 • Może przyspieszać regeneracje stawów

 • Wzmacnia tkankę łączną

 • Pomaga odbudować chrząstkę stawową

 • Stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu

 • Może zwiększać siłę i masę mięśni szczególnie u starszych osób  Co to jest
  Doctor's Best Collagen Types 1&3 Powder?

  DDoctor's Best Collagen Types 1 i 3 to wysokiej jakości produkt w przyswajalnej formie, zawiera najlepsze białka kolagenowe typu 1 i 3, które poddane zostały hydrolizie zapewniającej odpowiedni rozkład aminokwasów co warunkuje: skuteczność, wchłanialność oraz właściwe wykorzystanie przez organizm. Dedykowany osobom aktywnym fizycznie ze względu na doskonały wpływ na stawy, ścięgna, więzadła i kości, wspiera mobilność stawów. Kolagen buduje tkankę łączną, daje odporność na rozciąganie, odpowiedzialny jest za elastyczność, gładkość i jędrność. Polecany osobom, które chcą poprawić stan włosów, skóry i paznokci, a także zniwelować powstawanie zmarszczek.


  Jak to działa?

  Kolagen typu I jest najobficiej występującym białkiem w ludzkim ciele i głównym białkiem występującym w skórze, zapewniającym jego wytrzymałość na rozciąganie i sprężystość. Kolagen typu 3 znajduje się na wysokich poziomach w tkance sercowo-naczyniowej, a także w nowo rozwijającej się skórze. Kolageny typu 1 i 3 często występują razem w tych samych tkankach, ponieważ każda forma uzupełnia integralność strukturalną drugiej. Synteza kolagenu jest procesem ciągłym przez całe życie. Kolagen jest niezbędny do wzrostu i naprawy. Odmładzanie i odnowa każdej tkanki w ciele wymaga produkcji świeżo zsyntetyzowanego kolagenu. Jednak proces ten może stać się mniej wydajny, ponieważ starzenie się prowadzi do zmniejszenia odnowy starej tkanki. Przejawia się to wewnętrznie jako zmniejszona skuteczność czynności narządów i tkanek. Wraz ze starzeniem się skóry, poziom kolagenu typu 1 i 3 oraz elastyny zmniejszają się w skórze właściwej powodując utratę elastyczności.


  Dlaczego powinienem brać Doctor's Best Collagen Types 1 i 3?

  Synteza kolagenu jest ciągłym procesem obejmującym produkcję nowo syntezowanego kolagenu. Jednak proces ten może stać się mniej wydajny, ponieważ starzenie się prowadzi do zmniejszenia odnowy starej tkanki. Ten efekt starzenia powoduje pojawianie się zmarszczek, cienkich linii, przebarwień skóry i przebarwień oraz starzenia się. Doctor's Best Collagen Types 1 i 3 dostarcza aminokwasów, które są budulcem dla wzrostu, utrzymania i integralności tkanek bogatych w kolagen. To pomaga odmłodzić zdrową strukturę organizmu w miarę starzenia się. *


  Dawkowanie Best Collagen Types 1&3 Powder:

  Rozpuścić jedną porcję (1 porcja = 1 miarka) w niewielkiej ilości wody, następnie dodać do roztworu dodatkowe 200-250 ml wody. Wypić na pusty żołądek minimum 30 minut przed posiłkiem.


  Składniki Best Collagen Types 1&3 Powder:

  Wielkość opakowania: 200 g
  Porcja jednorazowa: 6,6 g (jedna miarka)
  Ilość porcji w opakowaniu: 30

  W porcji (6,6 g)Zawartość%ZDS

  Kolagen

  typu 1 i 3
  6600 mg-
DOCTOR B COLLAGEN POW 200G

Specific References

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g

Dodaj opinię