Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
search
Kod producenta: 5902114017736
42,12 PLN
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni

Właściwości TREC CM3 Powder 250g:

  • Podnosi poziom siły i energii

  • Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma kreatyny

  • Aż 3325 mg jabłczanu kreatyny w porcji

  • Szybki wzrost suchej masy mięśniowejCm3 250g od Trec – zapewnia przyrost masy mięśniowej równocześnie zapewniając wytrzymałość!

TREC CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w wysokiej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i świetnie rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. TREC CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.


TREC CM3 to udoskonalona formuła kreatynowa o bardzo wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Produkt zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tri-Creatine Malate) w dawce uderzeniowej. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku połączenia 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego. W efekcie tej fuzji tworzy się forma kreatyny o unikatowych właściwościach fizyko-chemicznych. W porównaniu do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny charakteryzuje się zwiększoną stabilnością, przez co jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. TREC CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny.


Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w TREC CM3 jabłczan kreatyny szybciej jest wchłaniany do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o wiele bardziej odporne na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki temu więcej kreatyny jest magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. Dzięki temu TREC CM3 pozwala osiągnąć potężny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce niż innych form kreatyny. Stosowanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie stwarza ryzyka gromadzenia się wody podskórnej i tkanki tłuszczowej. TREC CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), powodując drastyczny wzrost poziomu energii podczas ciężkich ćwiczeń. Jabłczan posiada o wiele wyższy potencjał energotwórczy od innych form kreatyny. Wpleciony w jego strukturę chemiczną kwas jabłkowy jest niezwykle istotnym intermediatem cyklu Krebsa, w którym w wyniku przekształceń kwasów karboksylowych wytwarzane są dodatkowe ilości adenozynotrójfosforanu. TREC CM3 wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, ale także oddziałuje na dodatkowe szlaki metaboliczne. Dzięki temu całkowity efekt energetyzujący TREC CM3 jest tak wysoki. Nie bez znaczenia jest także wpływ jabłczanu kreatyny na procesy anaboliczne. Jego regularna suplementacja owocuje zwiększeniem objętości włókien mięśniowych i uwodnienia budujących je komórek.


TREC CM3 to profesjonalny preparat kreatynowy polecany w szczególności sportowcom, którym zależy na szybkim zwiększeniu możliwości wysiłkowych. Produkt posiada niezwykle silne działanie energetyzujące, przez co pozwala trenować dłużej i intensywniej. CM3 efektywnie zwiększa produkcję energii w mięśniach oraz ich siłę i wytrzymałość. Może być stosowany w różnych dyscyplinach sportowych min. w kulturystyce, trójboju siłowym, strongman czy sportach i sztukach walki. TREC CM3 to produkt cieszący się świetną opinią wśród klientów oraz atrakcyjną ceną.


Sposób użycia Cm3 Trec 250g:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Cm3 Trec 250g:

Wielkość opakowania: 250g
Wielkość porcji: 3,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 71

Jabłczan kreatyny (95,0%); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza; aromaty; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; barwnik dla smaku ananasowego – beta-karoten; barwnik dla smaku grapefruitowego – azorubina.

*Dzienna porcja produktu

Wartość odżywcza

porcji w opakowaniu
Porcja
Kalorie
% ZDS*
Składniki aktywne w 7 g w 3,5 g
6650,00 mg 3325,00 mg
4988,00 mg 2494,00 mg
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.
TR.CM3 POWDER 250GR GRAPEF

Specific References

ean13
5902114017743