Katalog

Producent v

Producenci

Newsletter

Jęczmień

Jęczmień (Barley) - stanowi prawdziwe bogactwo składników mineralnych i witamin. Można w nim znaleźć witaminy z grupy B, C i E, beta-karoten, żelazo, wapień, magnez i cynk oraz naturalne hormony i chlorofil. Jęczmień jest również pełen aminokwasów, które nasz organizm sam nie potrafi wyprodukować, a które mają wpływ na nasze samopoczucie. Właści...

Jęczmień (Barley) - stanowi prawdziwe bogactwo składników mineralnych i witamin. Można w nim znaleźć witaminy z grupy B, C i E, beta-karoten, żelazo, wapień, magnez i cynk oraz naturalne hormony i chlorofil. Jęczmień jest również pełen aminokwasów, które nasz organizm sam nie potrafi wyprodukować, a które mają wpływ na nasze samopoczucie. Właściwości przeciwutleniające działają przeciwnowotworowo, przeciwwirusowo i przeciwzapalnie.

Jęczmień pomaga również w leczeniu trądziku, odkwasza organizm i zmniejsza bóle stawów i żołądka. Ponadto jest bogactwem błonnika pokarmowego – dzięki czemu przyśpiesza metabolizm tłuszczów i obniża cholesterol. Dzięki tym wszystkim właściwościom jest niezbędnym suplementem dla osób, które dbają o siebie lub mają problemy z nadwagą i chcą schudnąć. Preparaty z jęczmieniem dostępne są powszechnie, a dawkowanie zawsze opisane jest przez producenta na opakowaniu. Stosowanie suplementów nie zastąpi zdrowej diety i regularnego wysiłku fizycznego.

Więcej
Jest 2 produktów.

Kategorie Jęczmień

top