Katalog

Producent v
Smak v
Forma v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Jabłczan dwukreatyny

Jabłczan dwukreatyny (Di Creatine Malate) - to jeden z pochodnych kreatyny o dobrej przyswajalności i większej rozpuszczalności niż inne odmiany tej substancji. Dzięki tym właściwościom wyróżnia się pod względem niezwykłej skuteczności na tle innych pochodnych kreatyn. Wykazuje właściwości anaboliczne, stymuluje produkcję energii w komórkach. Po...

Jabłczan dwukreatyny (Di Creatine Malate) - to jeden z pochodnych kreatyny o dobrej przyswajalności i większej rozpuszczalności niż inne odmiany tej substancji. Dzięki tym właściwościom wyróżnia się pod względem niezwykłej skuteczności na tle innych pochodnych kreatyn. Wykazuje właściwości anaboliczne, stymuluje produkcję energii w komórkach. Poprawia znacznie produkcję adenozynotrifosforanu (ATP), dużo lepiej, niż tradycyjna kreatyna. Do tego jest łatwo absorbowana, a nie potrzebuje wysokich dawek.

Suplementy zawierające jabłczan kreatyny to głównie stacki kreatynowe, które zawierają wiele składników, ale i monopreparaty. Dawkowanie zależne jest od rodzaju suplementu, wagi sportowca oraz dyscypliny. Zaleca się jednak przyjmowanie 30-50 mg na 1 kg masy ciała. Suplementacja jabłczana kreatyny zwiększa masę mięśniową, poprawia wydolność i sprzyja regeneracji mięśni po treningu. Powszechnie stosowana przez sportowców różnych dyscyplin.

Więcej
Jest 3 produktów.

Kategorie Jabłczan dwukreatyny

top