Katalog

Producent v

Producenci

Newsletter

Fish Oil

Olej rybny, jako źródło kwasów tłuszczowych omega-3, jest niezbędnym składnikiem diety. Liczne badania nad tym składnikiem, wykazały jego dobroczynny wpływ na nasz organizm. Zapobiega depresji, chorobom serca i nowotworowym, zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby zapalne (np. astmę), obniża ciśnienie krwi oraz wzmacnia i poprawia wygląd włosów...

Olej rybny, jako źródło kwasów tłuszczowych omega-3, jest niezbędnym składnikiem diety. Liczne badania nad tym składnikiem, wykazały jego dobroczynny wpływ na nasz organizm. Zapobiega depresji, chorobom serca i nowotworowym, zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby zapalne (np. astmę), obniża ciśnienie krwi oraz wzmacnia i poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci. Olej rybny dodawany jest powszechnie do różnego rodzaju suplementów diety i odżywek, jako substancja niezwykle przydatna do profilaktyki chorób oraz poprawiająca ogólny stan organizmu.

Korzyść z tej suplementacji odczują nie tylko osoby regularnie uprawiające aktywność fizyczną, ale i osoby starsze oraz dzieci. Należy nie przekraczać dziennej dawki, która jest zawsze opisana na opakowaniu suplementu. Warto pamiętać, że nadmiar szkodzi tak samo jak niedobór – udowodniono, że przedawkowanie oleju rybnego może być szkodliwe dla naszego zdrowia. Dlatego przed ostateczną decyzją o suplementacji najlepiej skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Więcej
Jest 14 produktów.

Kategorie Fish Oil