Katalog

Producent v
Smak v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Cytrynian kreatyny

Cytrynian kreatyny to związek kwasu cytrynowego i kreatyny, który uczestniczy w przemianach energetycznych, powodując lepszą rozpuszczalność i przyswajalność kreatyny. Suplementacja tej ostatnie zwiększa wytrzymałość i zdolności wysiłkowe – dzięki czemu możemy trenować dłużej i szybciej, przy jednocześnie mniejszym uczuciu zmęczenia. Bezpośredni...

Cytrynian kreatyny to związek kwasu cytrynowego i kreatyny, który uczestniczy w przemianach energetycznych, powodując lepszą rozpuszczalność i przyswajalność kreatyny. Suplementacja tej ostatnie zwiększa wytrzymałość i zdolności wysiłkowe – dzięki czemu możemy trenować dłużej i szybciej, przy jednocześnie mniejszym uczuciu zmęczenia. Bezpośrednim efektem tego działania jest przyśpieszenie budowania masy mięśniowej. Ponadto kreatyna usprawnia procesy odpowiadające za regeneracje mięśni po wysiłku.

Cytrynian kreatyny możemy dostać zarówno jako składnik suplementów złożonych (najczęściej stacków keratynowych) oraz w monopreparatach. Stała suplementacja cytrynianem kreatyny wynosi zazwyczaj 30-50 mg na każdy kilogram masy ciała. Dawkowanie może być jednak zróżnicowane – zależne od rodzaju treningu, wagi oraz formy suplementu. Z jego właściwości korzystają nie tylko entuzjaści fitnessu, ale również sportowcy różnych dyscyplin, również drużynowych.

Więcej
Jest 15 produktów.

Kategorie Cytrynian kreatyny

top