Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Trawienie

Zamienniki posiłków - regulacja trawienia i sposób na zgrabną sylwetkę!

Zamienniki posiłków to popularne produkty wśród sportowców i osób odchudzających się. Kompleksowe kompozycje składników pokarmowych w formie batonika lub koktajlu to wygodna alternatywa dla klasycznego posiłku. Znacznie ułatwia prowadzenie diet wysoko- i nisko-kalorycznych, ...

Zamienniki posiłków - regulacja trawienia i sposób na zgrabną sylwetkę!

Zamienniki posiłków to popularne produkty wśród sportowców i osób odchudzających się. Kompleksowe kompozycje składników pokarmowych w formie batonika lub koktajlu to wygodna alternatywa dla klasycznego posiłku. Znacznie ułatwia prowadzenie diet wysoko- i nisko-kalorycznych, a jednocześnie uzupełnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Ponadto jest to świetne remedium na chwile żywieniowej słabości – kiedy masz ochotę na batona lub tabliczkę czekolady, możesz wybrać je jako niskokaloryczny zamiennik, który doda Ci niezbędnego powera i dostarczy makroskładników diecie.

Problemem zdrowego odżywiania są jednak nie tylko nasze słabości do przekąsek, ale przede wszystkim brak czasu. Nieregularne posiłki to wróg naszego zdrowia – zwiększają poziom insuliny, zaburzają gospodarkę trawienną i wzmagają aktywność enzymów odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu. Konsekwencje tego są łatwe do przewidzenia: trudno nam zapanować nad chęcią na coś słodkiego, dojadamy, a kiedy w końcu siadamy do normalnego posiłku, zjadamy dużo więcej niż potrzebujemy.

Częsty problem to również brak dostępu do zdrowych posiłków w pracy czy na uczelni, kiedy to z braku wyboru zastępujemy go wysokokalorycznymi i niezdrowymi produktami typu fast food. Zamienniki posiłków to właśnie świetne wyjście na takie sytuacje awaryjne – jesteśmy głodni, ale nie mamy pod ręką zdrowych produktów. Preparaty w formie koktajli czy batoników zaspokajają głód, są niskokaloryczne i zdrowe. Jest to doskonały zamiennik drugiego śniadania w pracy lub nawet pierwszego, jeśli mamy problem z brakiem apetytu w godzinach porannych.

W naszym sklepie internetowym tanie-odzywki.pl znajdą Państwo szereg zamienników posiłków znanych producentów. Poza ich niekwestionowanymi walorami, jakimi są niskokaloryczność i dawka witamin, są również smaczne. Z powodzeniem mogą nam służyć jako przegryzka, kiedy najdzie nas ochota na coś słodkiego.

Zapraszamy do zakupów i wyboru swojego ulubionego produktu!

Więcej
Jest 18 produktów.

Kategorie Trawienie

top