Katalog

Producent v
Smak v
Kategoria v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Hesperydyna

Hesperydyna (Hesperidine)należy do bioflavonoidów i pochodzi od cytrusów. Jest również nazywany witaminą P naturalnie nie występuje w organizmie człowieka, może być przyjmowana z pokarmem. Ma ona właściwości ochronne dla serca osoby znajdującej się w dużym stresie. Leczy alergie, zwalnia procesy menopauzy. Omawiana substancja poprawia działan...

Hesperydyna (Hesperidine)należy do bioflavonoidów i pochodzi od cytrusów. Jest również nazywany witaminą P naturalnie nie występuje w organizmie człowieka, może być przyjmowana z pokarmem. Ma ona właściwości ochronne dla serca osoby znajdującej się w dużym stresie. Leczy alergie, zwalnia procesy menopauzy. Omawiana substancja poprawia działanie krwioobiegu u stosującego, co skutkuje ulgą u osób cierpiących na żylaki, leczy tez schorzenia takie jak hemoroidy, osteoporozę, podwyższony cholesterol oraz ma właściwości antyrakowe.

Hespedryna usprawnia pracę systemu immunologicznego poprawiając ogólną odporność organizmu oraz poprawia działanie systemu krwionośnego, co może mieć wpływ na poprawę rezultatów ćwiczeń siłowych.

Więcej
Jest 2 produktów.

Kategorie Hesperydyna

top