FORMEDS Powder Beta Carotene 60porcji
dostępny
FHU Herkules, ul. Cmentarna 57, 39-200 Dębica, Polska; [email protected]
Wysyłka z Polski / Dębica
Zwykle dostawa w 24 godziny
> Sprawdź dostępność w naszych sklepach

Produkt odpowiedni dla wegan
Produkt zawiera naturalne i standaryzowane ekstrakty roślinne
799 mg naturalnych ekstraktów roślinnych w dziennej porcji
Wygoda użycia – butelka z precyzyjnym aplikatorem
AURA HERBALS Kompleks Orzecha Walnut Natural Complex to naturalny suplement diety w formie kropli, który zawiera wyciąg z orzecha włoskiego oraz ekstrakt z czosnku. Orzech włoski jest bogaty w składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3 i witamina E, które pomagają w utrzymaniu zdrowych poziomów cholesterolu i wspierają funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Czosnek natomiast ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, a także może pomóc w utrzymaniu zdrowia układu odpornościowego. Orzech kompleks to produkt łatwy w użyciu, który można dodawać do różnych potraw lub napojów, aby naturalnie wspierać swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
Przed użyciem mocno wstrząsnąć. 17 kropli odmierzyć na łyżeczce i spożyć bezpośrednio lub dodać do wody, soku lub innego chłodnego płynu. Stosować dwa razy dziennie.
UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
Wielkość opakowania: 50ml
Wielkość porcji: 34 krople
Ilość porcji w opakowaniu: 30
woda, ekstrakt z liści orzecha włoskiego DER 4:1, ekstrakt z kwiatów goździkowca DER 4:1, ekstrakt z nasion grejpfruta DER 4:1, ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego DER 4:1, gliceryna roślinna, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, substancja konserwująca: sorbinian potasu
|
Zawartość |
W porcji 34 krople |
%RWS |
|
Ekstrakt z orzecha włoskiego DER 4:1 |
250 mg |
* |
|
Ekstrakt z goździka DER 4:1 |
233 mg |
* |
|
Ekstrakt z cynamonu DER 4:1 |
83 mg |
* |
|
Ekstrakt z grejpfruta DER 4:1 |
233 mg |
* |
%RWS – referencyjna wartość spożycia
PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Aura Herbals Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 49/2 81-754 Sopot
No nutritional information available.
Wróć do produktów, które przyciągnęły Twoją uwagę
FORMEDS Powder Beta Carotene 60porcji
check_circle
check_circle