Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 3
    3,00 zł - 199,00 zł
    | 199

Smak

Forma

Odżywki Białkowe

Aminokwasy

Kreatyny

Węglowodany

Odżywki Przedtreningowe

Kategoria

Boostery Testosteronu

Odżywki i suplementy dla pływaków

Bez względu na to czy pływasz rekreacyjnie czy wyczynowo, preferujesz krótkie czy długie dystanse, otwarte czy zamknięte akweny – na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Odmienna charakterystyka wysiłku, typ treningu i indywidualne preferencje warunkują wybór odżywek – dopasuj suplementację pod swoje potrzeby!

Jakie odżywki dla wyczynowych pływaków a jakie dla amatorów?

Duży wybór preparatów dostarczających “paliwa” niezbędnego do długiego wysiłku – węglowodany w formie dużych opakowań, saszetek, czy żeli. Oparte na maltodekstrynach, glukozie, skrobii (np. vitargo, waxy maize) – na pewno znajdziesz idealny dla siebie preparat

Podchodząc na poważnie do swojego treningu i zdrowia nie możesz zapomnieć o o odpowiedniej suplementacji wspierającej regenerację. W ofercie Tanich Odżywek znajdziesz zarówno monopreparaty, jak i wieloskładnikowe odżywki dla pływaków oparte na aminokwasach, węglowodanach, witaminach, minerałach I ekstraktach roślinnych.

Jeśli masz problem z wykonaniem dobrego treningu lub brakuje ci motywacji przed zawodami, spróbuj odżywek przedtreningowych. Do wyboru duże opakowania i wygodne saszetki oraz shoty.

Jeśli jesteś zwolennikiem samodzielnego komponowania zestawów przedtreningowych skorzystaj z potężnej oferty najlepszej jakości monopreparatów i skomponuj swój idealny suplement!

Suplementacja w pływaniu

O konieczności stosowania preparatów witaminowo-minerałowych w przypadku dużego wysiłku fizycznego jakim jest pływanie nie musimy chyba nikomu przypominać. Wbrew pozorom odwodnienie się w wodzie nie jest sprawą trudną, jeśli nasze jednostki treningowe są ciężkie I długie.

Zastanawiasz się jakie suplementy są odpowiednie dla pływaków? Tu znajdziesz odpowiedź

Sprzedajemy produkty wyłącznie najlepszych producentów, o uznanej na rynku pozycji. Kupując u nas nie musisz obawiać się o jakość wybranych produktów. Jeśli startujesz w zawodach pewność, że używane odżywki są “czyste” ma szczególne znaczenie.

Pamiętaj - odpowiednio dobrana suplementacja pozwoli Ci przejść na wyższy poziom i czerpać radość ze sportu!