Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Waga

  • | 0
    0kg - 2,1kg
    | 2.1

Cena

  • | 6
    6,00 zł - 137,00 zł
    | 137

Smak

Forma

Odżywki Białkowe

Aminokwasy

Kreatyny

Węglowodany

Odżywki Przedtreningowe

Kategoria

Odżywki i suplementy dla piłkarzy

Piłka nożna to sport niezwykle wymagajacy. Bez względu na to czy uprawiasz ten sport w sposób zupełnie amatorski, czy jesteś zawodnikiem powinieneś rozważyć stosownie odżywek przeznaczonych dla piłkarzy.

Jakie odżywki dla piłkarza?

Odżywki dla piłkarzy nożnych muszą wyróżniać się najwyższą jakością – właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Odpowiednio przemyślana suplementacja (dobrana  w oparciu o założenie dietetyczno-treningowe) pozwoli Ci grać lepiej, regenerować się efektywniej i być wolnym od kontuzji.

Odżywki przedtreningowe na wytrzymałość i wydolność dla piłkarzy

Poza aspektami czysto technicznymi, piłka nożna wymaga zarówno wytrzymałości, jak i szybkości oraz dynamiki. Równoległe rozwijanie tych zupełnie odmiennych parametrów jest rzeczą bardzo trudną i wymaga wyspecjalizowanego, wymagającego treningu. Odpowiednia suplementacja wspierajacą regenerację jest na tym poziomie rzeczą konieczną, jeśli myślisz o poprawie swoich wyników i zachowaniu zdrowia.

Nie można zapominać, że gra w piłkę jak każdy długotrwały wysiłek fizyczny wiąże się z ryzykiem odwodnienia – warto dołączyć do suplementacji dobrej jakości suplementy witaminowo-minerałowe jak: magnez, potas w dobrze wchłanialnej formie, czy izotonik.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno większe opakowania, jak i wygodne do stosowania jednorazówki (shoty, saszetki).Mięśnie i stawy piłkarza poddawane są bardzo dużym przeciążeniom, dlatego polecamy dołączyć do planu treningowego preparaty wspierajace zdrowie stawów i ścięgien – zarówno w celu przyspieszenia rekonwalestencji po kontuzji, jak i prewencyjnie!

W ofercie mamy również szereg odżywek przedtreningowych dla piłkarzy, które pozwolą wykonać każdy trening na 100% możliwości.