Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Rauwolfia Vomitoria - rezeprina jest alkanoidem pochodzącym z korzenia substancji Rauwolfia vomitoria rosnącego w Kongo. Występuje również w formie herbaty, którą piją tamtejsze ludy w celu leczenia m.in. nadciśnienia, ugryzień węża oraz poprawy nastroju.
Głównym działaniem tej substancji jest wydzielanie Norepinefryny, hormonu odpowiedzialnego za zwiększenie stopnia uwalniania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, poprawiającego krążenie krwi, przyśpieszającego metabolizm i nasilającego procesy uwalniania energii z tkanki tłuszczowej.

Dzięki interakcji z receptorami alfa- adrenergicznymi, ułatwia spalić tłuszcz z uciążliwych miejsc takich jak brzuch, klatka piersiowa, uda czy pośladki.
Rauwolfia Vomitoria wykazuje właściwości o wiele bardziej selektywne od zwykłej johimbiny, działa mocniej jednak nie wpływa na pobudzenie całego układu nerwowego, a jedynie na te receptory, które odpowiadają za rozszerzenie naczyń w obrębie strefy uporczywego tłuszczu

Efektem stosowania ekstraktu Rauwolfia Vomitoria jest precyzyjnie wyrzeźbiona sylwetka szczególnie w miejscach, gdzie spalanie tłuszczu jest trudne z uwagi na słabe ukrwienie.
Rauwolfia Vomitoria jest szczególnie polecana osobą starającym się pozbyć nieestetycznie prezentującej się tkanki tłuszczowej z dolnej części brzucha i pleców u mężczyzn lub ud i bioder u kobiet.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz