Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

OLIMP Creatine Monohydrate Powder 550g

Kreatyny

Dostępny

58,38 zł

Obniżka!

-11%

65,60 zł

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń

OLIMP CREATINE MONOHYDRATE POWDER jest preparatem dietetycznym w formie koncentratu w proszku. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Odpowiednie uzupełnienie poziomu kreatyny w organizmie zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii, co przyczynia się do podniesienia intensywności i wydajności pracy mięśni. Wysoka koncentracja kreatyny w mięśniach stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co wpływa na szybszy przyrost tzw. beztłuszczowej masy mięśni oraz ich sprawność.

Koncentrat w proszku CREATINE MONOHYDRATE POWDER jest preparatem dietetycznym zawierającym wysokozmikronizowaną kreatynę (200 mesh).


Składniki:

Mikronizowany monohydrat kreatyny.

Wartość odżywcza 1 porcja 3 gna 10 gna 100 g
Wartość energetyczna0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal

Białko

0 g0 g0 g

Węglowodany

0 g0 g0 g

Tłuszcze

0 g0 g0 g

Monohydrat kreatyny

3 g10 g100gZastosowanie:

OLIMP CREATINE MONOHYDRATE POWDER przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych dyscyplin szybkościowo - siłowych (ciężary, sprinty, skoki, rzuty, itp.), wytrzymałościowo - siłowych (kulturystyka, sprinty przedłużone, biegi średnie, sporty walki, itp.), wytrzymałościowych (biegi długie, maraton, gry zespołowe, wyścigi etapowe, itp.).


Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja:
5-10 g proszku po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy.

 • Forma Proszek
 • Kreatyny Monohydrate
Oceń 
Michał P
2017-03-04

Bardzo dobre mono

Jakość farmaceutyczna firmy Olimp jak zwykle się sprawdza. Wyraźny wzrost siły i masy mięśniowej przy suplementacji około treningowej oraz w dni nie treningowe rano po przebudzeniu. Jestem bardzo zadowolony i na pewno to nie moje ostatnie opakowanie. Polecam też wersje w kapsułkach oraz połączenie z CarboNox :)

  Napisz swoją opinię !

  Napisz swoją opinię

  OLIMP Creatine Monohydrate Powder 550g

  OLIMP Creatine Monohydrate Powder 550g

  Napisz swoją opinię

  Inne produkty w tej samej kategorii:

  top