FA Creatine HCL 300gKod produktu: 2237

FA Creatine HCL 300g

New product

FA Creatine HCL 300g

Zamiast zamiast 84,00 zł

69,00 złbrutto

-15,00 zł

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis


Właściwości FA Creatine HCL 300g:

  • Najwyższa jakość

  • Czysty chlorowodorek kreatyny

  • Przyspiesza przyrosty masy mięśniowej

  • Potężna siła anaboliczna
Creatine Hcl 300g od Fitness Authority – czysty chlorowodorek kreatyny do stosowania w dyscyplinach szybkościowo-siłowych!

FA Creatine HCL to preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny wzbogacony o taurynę i witaminę B6. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna HCL to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Jest lepiej przyswajalna w porównaniu do monohydratu kreatyny, dzięki czemu większa jej ilość jest magazynowana w mięśniach. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a efektywność jej suplementacji jest obserwowana już przy stosowaniu 3 g kreatyny dziennie.

Tauryna zawarta w preparacie to niebiałkowy aminokwas siarkowy, powstający z metioniny i cysteiny. Powszechnie występuje w organizmie, w szczególności w mięśniach szkieletowych, sercu, mózgu oraz siatkówce. Tauryna uczestniczy w wielu procesach w organizmie, min. ma działanie antyoksydacyjne, reguluje stężenie wapnia w komórkach, jest neuroprzekaźnikiem i neuromodulatorem.

Witamina B6 to witamina z grupy B rozpuszczalna w wodzie. Bierze udział w wielu kluczowych procesach zachodzących w organizmie. Przyczynia się do utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Wspomaga produkcję czerwonych krwinek, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Ponadto witamina B6 redukuje uczucie zmęczenia i znużenia.Sposób użycia Creatine HCL FA 300g:

Rozpuścić 1 miarkę proszku (5 g) w 250-300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 porcje dziennie.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Produkt może spowodować wzrost masy ciała. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.


Składniki Creatine HCL FA 300g:

-dla wersji bezsmakowej:

Wartości odżywcze:
Porcja: 1 miarka (5g)
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Chlorowodorek kreatyny, tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki aktywne w5 g10 g

Chlorowodorek kreatyny

4,5 g9 g

Tauryna

0,5 g1 g

Witamina B6

1 mg (71)*2 mg (143)*

*- %RWS - referencyjna wartość spożycia


-dla wersji smakowej:

Wartości odżywcze:
Porcja: 2/3 miarki (5,8g)
Ilość porcji w opakowaniu: 52

Chlorowodorek kreatyny, tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki aktywne w5,8 g11,6 g

Chlorowodorek kreatyny

4,5 g9 g

Tauryna

0,5 g1 g

Witamina B6

1 mg (71)*2 mg (143)*

*- %RWS - referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Kreatyny Kreatyna HCL

Napisz swoją opinię

FA Creatine HCL 300g

FA Creatine HCL 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: