Producenci

Newsletter

Andrographis paniculata

Andrographis paniculata – roślina z grupy Acanthaceae. Pochodzi z Indii i Sri Lanki, od stuleci stosowana w medycynie ajurwedyjskiej i tradycyjnej medycyny chińskiej. Kluczową substancją aktywną jest agrafanolid.  Wykazuje bardzo silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne.. Ekstrakt z rośliny wzmacnia układ immunologiczny, m...

Andrographis paniculata – roślina z grupy Acanthaceae. Pochodzi z Indii i Sri Lanki, od stuleci stosowana w medycynie ajurwedyjskiej i tradycyjnej medycyny chińskiej. Kluczową substancją aktywną jest agrafanolid.  Wykazuje bardzo silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne.. Ekstrakt z rośliny wzmacnia układ immunologiczny, może stymulować apetyt (usprawnia procesy trawienne), łagodzi skutki zatruć m.in. wątroby.

Wielorakość pozytywnych właściwości sugeruje rozważyć suplementację ekstraktem Andrographis paniculata, jeśli chcemy wesprzeć swoja odporność, lub jeśli borykamy się z przeziębieniem, grypą, a nawet w przypadku dużych poważniejszych chorób (np. borelioza).   Warto dodać do suplementacji osłonowej wątroby (stanowi bardzo dobre połączenie z sylimaryną).

Więcej
top