Producenci

Newsletter

Lecytyna rzepakowa

Lecytyna rzepakowa - fosfatydylocholina pozyskiwana z rzepaku, należy do grupy fosfolipidów. Lecytyna buduje błony komórkowe organizmu. Jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu. Ułatwia koncentracje, wspiera procesy poznawcze, ale również przyspiesza procesy regeneracyjne. Warto dodać, że odpowiednia podaż lecytyny ...

Lecytyna rzepakowa - fosfatydylocholina pozyskiwana z rzepaku, należy do grupy fosfolipidów. Lecytyna buduje błony komórkowe organizmu. Jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu. Ułatwia koncentracje, wspiera procesy poznawcze, ale również przyspiesza procesy regeneracyjne. Warto dodać, że odpowiednia podaż lecytyny poprawia wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.
Pozyskiwana z rzepaku lecytyna ma formę proszku. Wykazuje ona bardzo zbliżone parametry do lecytyny pozyskiwanej z soi. W suplementacji przeważnie występuje w formie kapsułek. Lecytynę znajdziemy w monopreparatach, ale również wysokiej jakości suplementach witaminowo-minerałowych, czy dedykowanych poprawie kondycji układu nerwowego.

Więcej