Producenci

Newsletter

Miłorząb Japoński

Miłorząb Japoński  (Ginkgo Biloba) - jest rośliną, która w tradycyjnej medycynie chińskiej wykorzystywano głównie jako środek na zaburzenia pamięci oraz w obrębie poprawy funkcjonowania układu krwionośnego. Zawarte w roślinie związki czynne nie tylko rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i zmniejszają jej lepkość, ale również...

Miłorząb Japoński  (Ginkgo Biloba) - jest rośliną, która w tradycyjnej medycynie chińskiej wykorzystywano głównie jako środek na zaburzenia pamięci oraz w obrębie poprawy funkcjonowania układu krwionośnego. Zawarte w roślinie związki czynne nie tylko rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiają krążenie krwi i zmniejszają jej lepkość, ale również chronią organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Dzięki polepszonemu krążeniu krwi, neurony efektywniej przekazują impulsy nerwowe.
Ekstrakty i wyciągi z miłorzębu japońskiego wspomagają procesy zapamiętywania, koncentrację uwagi, ogólny stan pamięci, łagodzą stany depresyjne, wywołują zachowania społeczne, zwiększają aktywność.
Ekstrakty z miłorzębu stosowane są u chorych na rozmaite schorzenia neurologiczne. Obiecujące rezultaty odnotowano u osób z chorobą Alzheimera.

Więcej