Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Acetylo L-karnityna

Acetylo L-karnityna – jest aminokwasem, który naturalnie występuje w organizmie oraz odpowiada za produkcję energii.  Acetyl l-karnityny jest też używany do leczenia chorób dotykających mózg oraz odczuwanie takich jak choroba Alzheimera, problemy z pamięcią związane z podeszłym wiekiem, depresję, Jest też stosowana do poprawy płodności u mężczyz...

Acetylo L-karnityna – jest aminokwasem, który naturalnie występuje w organizmie oraz odpowiada za produkcję energii.  Acetyl l-karnityny jest też używany do leczenia chorób dotykających mózg oraz odczuwanie takich jak choroba Alzheimera, problemy z pamięcią związane z podeszłym wiekiem, depresję, Jest też stosowana do poprawy płodności u mężczyzn. Wspomniana substancja poprawia też dokrwienie mózgu co poprawia myślenie, czas reakcji oraz przyspiesza spalanie tłuszczu.

 

Acetyl l-carnityny przenika przez błonę żylną do mózgu, oczyszczając krew ze szkodliwych substancji mogących wpływać negatywnie na jego działanie. Zapobiega wyniszczenia neuronów, oraz wzmaga ich produkcję. Zwiększa ona produkcję acetylocholiny usprawniającej procesy myślowe, oraz poprawę pamięci.

Więcej
Jest 9 produktów.

Kategorie Acetylo L-karnityna

top