Katalog

Producent v
Smak v
Kategoria v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – wspomnianą substancja znana jest również jako citrus aurantium ma swoje zastosowanie w Chińskiej medycynie od wieków. Jest ona stosowana do leczenia zapaleń oskrzeli oraz krwawienia przewodu pokarmowego. W ostatnich latach zdobyła rozgłos jako środek wspomagający spalanie tłuszczu. Jego stosowanie do odchudzania ...

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – wspomnianą substancja znana jest również jako citrus aurantium ma swoje zastosowanie w Chińskiej medycynie od wieków. Jest ona stosowana do leczenia zapaleń oskrzeli oraz krwawienia przewodu pokarmowego. W ostatnich latach zdobyła rozgłos jako środek wspomagający spalanie tłuszczu. Jego stosowanie do odchudzania nie jest zalecane dla osób z nadciśnieniem oraz chorobami serca, co jest związane z podniesieniem ciśnienia krwi. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy jest doskonałym środkiem zmniejszającym łaknienie.

 

Jego głównym składnikiem jest synefryna – naturanlny termogenik, przyśpieszający metabolizm. Zalecane dawkowanie dla osób, który stosują go pierwszy raz to połowa tabletki – później, kiedy osoba stosująca nie uświadczy żadnych negatywnych skutków jego stosowania można stosować jedną całą tabletkę dziennie. W skład ekstraktu z gorzkiej pomarańczy wchodzą sympatykomimetyki, synefryna, n-metyltramina, hordenina oktopamine i tyramine.

Więcej
Jest 20 produktów.

Kategorie Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy