Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Metionina

Metionina (Metionine) -  jest  aminokwasem budującym bloki białkowe obecne w ludzkim ciele, oraz ma istotną rolę w funkcjonowaniu komórek. Pochodzi ona od mięsa, ryb oraz nabiału. Pomaga w przypadku zatrucia tylenolem znajdującym się w Panadolu, regulowaniem poziomu ph w moczu, leczeniu problemów z wątrobą oraz przyśpieszaniu gojenia ran. Metion...

Metionina (Metionine) -  jest  aminokwasem budującym bloki białkowe obecne w ludzkim ciele, oraz ma istotną rolę w funkcjonowaniu komórek. Pochodzi ona od mięsa, ryb oraz nabiału. Pomaga w przypadku zatrucia tylenolem znajdującym się w Panadolu, regulowaniem poziomu ph w moczu, leczeniu problemów z wątrobą oraz przyśpieszaniu gojenia ran. Metionina pomaga też osobom borykającym się z depresją, schizofrenią, uzależnieniem od alkoholu, alergiom, astmie oraz chorobie Parkinsona.

Stosowanie metioniny zmniejsza ryzyko wystąpienia raka jelita grubego, oraz zabezpiecza płód kobiet w ciąży przed powstawaniem defektów. Ma ona też działanie antyoksydacyjne oraz wzmacnia działanie systemu odpornościowego. 

Więcej
Jest 125 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Metionina