Producenci

Newsletter

Sinetrol

Sinetrol -  jest substancją wynalezioną przez francuskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne oraz jest pochodzenia owocowego (mieszanka ekstraktów roślinnych). Właściwościami owej substancji jest spalanie tkanki tłuszczowej przy zachowaniu masy mięśniowej, oraz zwiększenie wydajności fizycznej podczas wysiłku. Sinetrol zawiera poliphenol, ekstrakt z...

Sinetrol -  jest substancją wynalezioną przez francuskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne oraz jest pochodzenia owocowego (mieszanka ekstraktów roślinnych). Właściwościami owej substancji jest spalanie tkanki tłuszczowej przy zachowaniu masy mięśniowej, oraz zwiększenie wydajności fizycznej podczas wysiłku. Sinetrol zawiera poliphenol, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, grejpfruta oraz ekstrakty pochodzenia cytrusowego.
Używanie sinatreolu przyśpiesza miesięczne spalanie tłuszczu o 4,5%. Dzieje się to za sprawą powstrzymywania triacylogliceroli oraz tłuszczy.
Środek ten poprawia ogólną odporność organizmu oraz pomaga osobom cierpiącym na niedrożność dróg oddechowych poprzez oczyszczenie ich ze śluzu. Sinetrol może być stosowany przez wegetarian oraz przy właściwym dawkowaniu nie przynosi efektów ubocznych. Na jego suplementację zazwyczaj decydują się osoby trenujące amatorsko lub o minimalnej aktywności fizycznej. Sinetrol ze względu na swoje właściwości zazwyczaj wchodzi w skład termogeników i wykazuje podobne działanie, jak inne wyciągi roślinne o działaniu termogenicznym. Zalecane dawkowanie to ok. 300-600 mg preparatu na dobę, warto jednak za każdym razem zapoznać się z ulotką producenta na opakowaniu.

Więcej