Katalog

Producent v
Smak v
Boostery Testosteronu v

Producenci

Newsletter

Ester Etylowy Kreatyny

Ester kreatyny jest znany z lepszego i dłuższego niż w przypadku zwykłej kreatyny działania na osobie ćwiczącej. Kreatyna w swej zwykłej formie są słabo przyswajalna oraz efektywność jej przyswajania zależna jest od predyspozycji komórek. Ester występuje jedynie w kreatynie monohydratowej co sprawia, że jest rekomendowana dla osób wolnych od cho...

Ester kreatyny jest znany z lepszego i dłuższego niż w przypadku zwykłej kreatyny działania na osobie ćwiczącej. Kreatyna w swej zwykłej formie są słabo przyswajalna oraz efektywność jej przyswajania zależna jest od predyspozycji komórek. Ester występuje jedynie w kreatynie monohydratowej co sprawia, że jest rekomendowana dla osób wolnych od chorób.

Lepsza przyswajalność kreatyny ester sprawia, że jej stosowanie przynosi lepsze rezultaty przez osobę ćwiczącą niż w przypadku regularnej kreatyny monohydratowej. Konsekwencją lepszej przyswajalności jest również konieczność stosowania mniejszych niż w przypadku zwykłego monohydratu dawek, co jest również korzystne biorąc pod uwagę możliwość jej stosowania bez robienia sobie kilkudniowej przerwy od okresu suplementacyjnego. 

Więcej
Jest 22 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Ester Etylowy Kreatyny