- Nowy
YANGO Witamina C z Bioflawonoidami 90vegcaps
dostępny
FHU Herkules, ul. Cmentarna 57, 39-200 Dębica, Polska; [email protected]
Wysyłka z Polski / Dębica
Zwykle dostawa w 24 godziny
> Sprawdź dostępność w naszych sklepach

Wysoka dawka 12 mg naturalnej astaksantyny w jednej kapsułce
Surowiec pochodzący z alg Haematococcus pluvialis
Naturalna witamina E – D-alfa-tokoferol
Kapsułki roślinne
Dla osób dbających o zdrowie komórkowe i długowieczność
Odpowiedni dla wegan i wegetarian
Wysoka czystość i jakość surowców
Kenay Astaksantyna 12mg to wysokoskoncentrowany suplement diety klasy premium, zawierający czystą, naturalną astaksantynę pozyskiwaną z alg Haematococcus pluvialis – najbogatszego znanego źródła tego wyjątkowego karotenoidu. Formuła została uzupełniona o naturalną witaminę E (D-alfa-tokoferol), która wzmacnia działanie ochronne komórek przed stresem oksydacyjnym.
Astaksantyna jest naturalnym pigmentem z grupy ksantofili, należącym do karotenoidów. Jej unikalna budowa chemiczna sprawia, że działa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz błony komórkowej, zapewniając kompleksową ochronę komórek. Produkt zamknięto w roślinnych kapsułkach (vcaps), bez składników pochodzenia zwierzęcego, bez GMO, glutenu, laktozy oraz zbędnych substancji technologicznych.
1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Dla optymalnego wchłaniania zaleca się spożywanie astaksantyny wraz z posiłkiem zawierającym tłuszcz.
UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. OSTRZEŻENIE!!! Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut/zamiennik zróżnicowanej diety!
Wielkość opakowania: 30 kapsułek
Wielkość porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 30
składniki: olej z krokosza barwierskiego; astaksantyna z ekstraktu z mikroalg Haematococcus pluvialis; D-alfa-toko- ferol (witamina E); składniki otoczki kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda
|
Zawartość |
W porcji 1 kapsułka |
%RWS |
|
Witamina E (D-alfa-tokoferol) |
10,1 mg/15 IU** |
84% |
|
Astaksantyna z ekstraktu z alg Haematococcus pluvialis |
12 mg |
* |
%RWS – referencyjna wartość spożycia
MASA NETTO: 21g
No nutritional information available.
Wróć do produktów, które przyciągnęły Twoją uwagę
YANGO Witamina C z Bioflawonoidami 90vegcaps
Kenay Astaksantyna 12mg 60vegcaps
UNS L-Glutamina 500mg 60vegcaps
HERKULES Tyrosine 500mg 120caps
check_circle
check_circle