Katalog

Producent v
Smak v
Forma v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Agmatyna

Agmatyna - substancja w organizmie człowieka wytwarzana jest przez l-arginine. Jej głównym działaniem jest obniżanie ciśnienia krwi, wzmacnianie w stresie i napięciu oraz uśmierzanie bólu. Właściwości agmantyny pomagają w przypadku stanów depresyjnych, oraz chorób takich jak demencja lub choroba Alzheimera. Chroni układ nerwowy przed neurotoksyn...

Agmatyna - substancja w organizmie człowieka wytwarzana jest przez l-arginine. Jej głównym działaniem jest obniżanie ciśnienia krwi, wzmacnianie w stresie i napięciu oraz uśmierzanie bólu. Właściwości agmantyny pomagają w przypadku stanów depresyjnych, oraz chorób takich jak demencja lub choroba Alzheimera. Chroni układ nerwowy przed neurotoksynami.

 

Odpowiada za syntezę białek mięśniowych i powoduje przyrost masy mięśniowej. Dzięki zwiększonemu poziomowi lipozy wywołującej przez ową substancję, osoba stosująca agmatynę może spodziewać się że jego masa tłuszczowa ulegnie zmniejszeniu. Agmatyna poprawia również życie seksualne poprzez lepsze dokrwienie narządów płciowych.

Więcej
Jest 2 produktów.

Kategorie Agmatyna

top