HIRO.LAB Zinc 120vegcaps
dostępny
FHU Herkules, ul. Cmentarna 57, 39-200 Dębica, Polska; [email protected]
Wysyłka z Polski / Dębica
Zwykle dostawa w 24 godziny
> Sprawdź dostępność w naszych sklepach

Wsparcie pracy stawów
Wsparcie dla chrząstki stawowej
Poprawa elastyczności i jędrności skóry
Wzmocnienie struktury włosów i paznokci
Wspiera zdrowie stawów, ścięgien i więzadeł
Przeciwdziała procesom starzenia się skóry
YANGO Kolagen Typu II to innowacyjny suplement diety, skoncentrowany na wsparciu zdrowia stawów poprzez unikalną formułę zawierającą kolagen typu II. Ten produkt został stworzony z myślą o osobach, które pragną zadbać o elastyczność, ruchomość i wygodę swoich stawów w sposób naturalny i efektywny.
Kolagen jest najczęściej występującym białkiem w organizmie człowieka. Wyróżnia się aż 28 różnych typów kolagenu, co wskazuje na dużą funkcjonalność substancji. Jest budulcem tkani łącznej, skóry, ścięgien, więzadeł, kości i mięśni. Pełni wiele funkcji nie tylko przydatnych, ale wręcz niezbędnych.
Kolagen typu II - występuje w stawach i krążkach międzykręgowych, to główny kolagenowy składnik chrząstki
STAWIAMY NA JAKOŚĆ
Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.
2 czubate miarki (10g produktu) dziennie. Odmierzyć porcję i intensywnie wymieszać z wodą (250 ml płynu), a następnie wypić.
UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. OSTRZEŻENIE!!! Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut/zamiennik zróżnicowanej diety!
Wielkość opakowania: 300g
Wielkość porcji: 10g
Ilość porcji w opakowaniu: 30
składniki: hydrolizowany kolagen wołowy (zawiera aminokwasy: L-glicyna, L-prolina, L-hydroksyprolina, kwas L-glutaminowy, L-alanina, L-arginina, kwas L-asparaginowy, L-lizyna, L-seryna, L-leucyna, L-walina, L-fenyloalanina, L-treonina, L-izoleucyna, L-metionina, L-hydroksylizyna, L-histydyna, L-tyrozyna)
|
Zawartość |
W porcji 10g |
%RWS |
|
Hydrolizowany kolagen wołowy typu II |
10 000 mg |
* |
|
w tym aminokwasy |
||
|
L-glicyna |
2334,5 mg |
23,3% |
|
L-prolina |
1354,5 mg |
13,5% |
|
L-hydroksyprolina |
1134,5 mg |
11,3% |
|
Kwas L-glutaminowy |
979 mg |
9,8% |
|
L-alanina |
867,5 mg |
8,7% |
|
L-arginina |
737,5 mg |
7,4% |
|
Kwas L-asparaginowy |
558,5 mg |
5,6% |
|
L-lizyna |
358,5 mg |
3,6% |
|
L-seryna |
325 mg |
3,3% |
|
L-leucyna |
285,5 mg |
2,9% |
|
L-walina |
220,5 mg |
2,2% |
|
L-fenyloalanina |
189 mg |
1,9% |
|
L-treonina |
177,5 mg |
1,8% |
|
L-izoleucyna |
149 mg |
1,5% |
|
L-metionina |
86,5 mg |
0,9% |
|
L-hydroksylizyna |
85 mg |
0,9% |
|
L-histydyna |
73 mg |
0,7% |
|
L-tyrozyna |
50 mg |
0,5% |
%RWS – referencyjna wartość spożycia
MASA NETTO: 300g
PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: YANGO Sp. z o.o Granitowa 3/lok. 14, 02-681 Warszawa
No nutritional information available.
Wróć do produktów, które przyciągnęły Twoją uwagę
HIRO.LAB Zinc 120vegcaps
AURA HERBALS Kwas Foliowy 30ml
FOREST VITAMIN Milk Thistle Extract 10000mg 100caps
YANGO Dzięgiel Chiński Dong Quai 100caps
UNS B6 Vitamin 25mg 90vegcaps
UNS B1 Witamina Tiamina 100mg 60vegcaps
check_circle
check_circle