Zestaw na SIŁĘ za 400złKod produktu: 5181

Zestaw na SIŁĘ 400zł

New product

zamiast 439,60 zł

416,00 złbrutto

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Orange
Cola
Red Punch
Blueberry Madness
Lime Crime Mint
Strawberry
Blueberry
Peach
Salted Pistachio
White Chocolate Cherry
Caffe Latte

Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kaspułek od Olimp – skutecznie uzupełnia zasoby kreatyny w tkance mięśniowej!

OLIMP KRE-ALKALYN® 2500 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - wyjątkowa, opatentowana forma monohydratu kreatyny charakteryzująca się doskonałą bioabsorpcją i efektywnością działania!

Kre-alkalyn w porównaniu do „zwykłego monohydratu” znacznie skuteczniej odbudowuje uszczuplone zapasy kreatyny zmagazynowane w mięśniach. Wraz z odkryciem kreatyny w 1832r zaobserwowano, że występuje ona w roztworach razem z kreatyniną. Finalne, naukowe wytłumaczenie tego zjawiska nastąpiło dopiero w XXI wieku. Kreatynina to składnik nieaktywny – metabolit, podczas gdy składnikiem, z którego czerpiemy wymierne korzyści podczas suplementacji jest kreatyna. Związek ten warunkuje poprawny skurcz mięśniowy, oraz prawidłowy przebieg procesu syntezy protein.

Od początku lat 90tych kreatyna jest stosowana w sporcie wyczynowym. Śmiało można nazwać ją najpopularniejszym suplementem diety na rynku. W zakresie wspierania budowy beztłuszczowej masy mięśniowej, podnoszenia siły i efektywności treningu o profilu siłowo-szybkościowym i siłowo-wytrzymałościowym nie ma sobie równych!

Kreatyna to nasze paliwo w wysiłkach o charakterze beztlenowym. Szybkie, intensywne formy treningowe o profilu interwałowym takie jak np. trening siłowy na relatywnie dużych ciężarach (przedział do 8 powtórzeń), czy sprinty bazują przede wszystkim na tym rodzaju wysiłku.

Nietrudno się domyślić, że osoby trenujące w ten sposób skorzystają z suplementacji kreatyną najbardziej.

Warto także pamiętać, że kreatyna wydatnie wspiera wytrzymałość siłową, opóźnia nadejście znużenie treningowego, wspiera regenerację a nawet procesy poznawcze. Powyższe właściwości poszerzają potencjał jej zastosowania o sporty o profilu wytrzymałościowym, a nawet suplementację wspierającą funkcje kognitywne. Przy okazji suplementacji, jak bumerang powraca zagadnienie związane z równoległym występowaniem nieaktywnej kreatyniny.

To właśnie ten związek powoduje nadmierne zatrzymanie wody podskórnej, często powiązane ze stosowaniem kreatyny. Niestety „zwykły monohydrat” w kontakcie z płynem, czy treścią żołądkową dość szybko i w znacznej części ulega transformacji w kreatyninę.

Z tego też powodu suplementacja „zwykłym monohydratem kreatyny” nie jest rozwiązaniem optymalnym – wiąże się z dużymi stratami składnika aktywnego (kreatyny) i nie jest w 100% efektywna.

Problem konwersji kreatyny w kreatyninę jest ściśle powiązany z jonami wodoru (H+). Ich wysoka zawartość w mieszaninie wodnej warunkuje stężenie pH i zaburza równowagę, do której - co oczywiste dąży mieszanina. I tak, w przypadku wysokiego zakwaszenia (czyli nadmiaru H+), cząsteczki wody zostają wchłaniane przez roztwór z każdego dostępnego źródła, a za takie należy traktować również kreatynę.

W wyniku tej reakcji następuje konwersja kreatyny do metabolitu – kreatyniny. Szczególnie dotkliwe straty następują w żołądku – ze względu na jego bardzo kwasowy środowisko.

Stosując OLIMP Kre-Alkalyn® możesz zapomnieć o problemie konwersji kreatyny w kreatyninę! Masz pewność, że każda porcja suplementu została optymalnie wchłonięta i efektywnie wykorzystana. Unikalne rozwiązanie firmy BR&D niwelujące ten problem zostało opatentowane. W dużym uproszczeniu polega ono na takim sposobie syntezowania cząsteczki kreatyny, który nadaje jej właściwości eliminacji jonów wodorowych. Jako, że jest to wyróżnik alkaliów, stąd nazwa tej wyjątkowo zaawansowanej, chronionej patentem formy kreatyny – Kre-Alkalyn®

Krea-Alkalyn® pH Correct Creatine – chroniona patentem unikalna forma kreatyny:

- nie konwertuje w kreatyninę
- nie powoduje retencji wody podskórnej
- zapomnij o uciążliwej fazie ładowania
- kilkukrotnie mocniejsze działanie względem „zwykłego monohydratu”
- najpotężniejsze działanie anaboliczne spośród wszystkich form kreatyny

Kupując OLIMP KRE-ALKALYN 1500 i OLIMP KRE-ALKALYN 2500MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® masz pewność stosowania oryginalnego Kre-Alkalyn® przy jednoczesnej atrakcyjnej cenie zakupu.

Jak to możliwe?

Kre-Alkalyn® jest kupowany bezpośrednio u producenta w Stanach Zjednoczonych. Stamtąd trafia do naszych laboratoriów i tu zostaje kapsułkowany, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, z których od lat słynie Olimp Labs.

Dzięki temu redukujemy koszty i możemy zaoferować Ci ten unikalny suplement w tak korzystnej cenie!

OLIMP KRE-ALKALYN® 2500 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® to najlepszy suplement kreatynowy na rynku – gwarancja efektywności stosowania i najwyższej jakości produktu.

Idealne rozwiązanie dla wyczynowych sportowców i każdego kto szuka najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie suplementacji.Składniki Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps Olimp 120 kapsułek:

Buforowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian-magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki.

Informacja żywieniowa1 kapsułka2 kapsułki4 kapsułki100g
Buforowany

monohydrat kreatyny

KRE-ALKALYN
1250mg2500mg5000mg88,03g
Zastosowanie Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps Olimp 120 kaspułek:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej.


Sposób użycia OLIMP Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kapsułek:

Zalecana dzienna porcja:

- w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem.
-w dni beztreningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Redweiler® 480 gram od Olimp – mocna formuła przed treningowa, która przekroczy twoje oczekiwania!OLIMP REDWEILER®
to produkt o bardzo wysokiej koncentracji składników aktywnych w małej i wygodnej w dozowaniu porcji! Wyszukane smaki sprawią, że ciężko CI będzie poprzestać na 1 porcji. Żadna „przed-treningówka” tak doskonale nie smakuje. OLIMP REDWEILER® został opracowany dla osób uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowo-siłowe, gdzie maksymalna siła, koncentracja i wydolność fizyczna są jak najbardziej pożądane.OLIMP REDWEILER® to bardzo mocna formuła przed-treningowa dlatego najlepiej zaczynać stosowanie od jak najmniejszych porcji w celu sprawdzenia reakcji organizmu. Synergia składników jeszcze nigdy nie była tak silna, jak w przypadku REDWEILER®. Upewnij się też, że nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników preparatu i dobrze tolerujesz ich wysokie dawki.


ARMAGEDDON Pump formula: to cytrulina i arginina, uczestniczące w molekularnym cyklu syntezy tlenku azotu w organizmie.

BERSERKER’S Performance Blend – to zastosowanie dwóch form kreatyny (monohydratu i jabłczanu), które skutkuje przedłużoną kinetyką absorpcji do komórki mięśniowej tej erogenicznej cząstki. Red Fury Martix zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu wzrasta intensywność treningu.

Red FURY Martix: zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu możesz trenować intensywniej. Zawiera tylko i wyłącznie najwyższej jakości standaryzowane ekstrakty roślinne.


W OLIMP REDWEILER® wykorzystywano wyłącznie składniki, które legalnie mogą być stosowane w żywności, w świetle przepisów obowiązujących w krajach, w których dystrybuowany jest produkt.


Składniki OLIMP RedWeiler 480g:

Wielkość opakowania: 480g
Wielkość porcji: 6g
Ilość porcji w opakowaniu: 80

beta-alanina, alfa-ketoglutaran L-argininy, jabłczan cytruliny, monohydrat kreatyny, cytrynian sodu, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, jabłczan kreatyny, fosforan wapnia, aromaty, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, L-tyrozyna, kofeina, kwas jabłkowy - regulator kwasowości; acesulfam K, sukraloza - substancje słodzące, amid kwasu nikotynowego – niacyna, ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.), ekstrakt z owocu pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) Bioperine®, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, chlorowodorek tiaminy – wit. B1, barwniki: koszenila (smak RED PUNCH), beta-karoten (smak ORANGE JUICE), ryboflawina (smak CITRON POWER).

Informacja żywieniowa(<75kg) porcja *(6 g)(75-90kg) porcja (12 g)(>90kg) porcja (18 g)
Armageddon Pump formula:2351 mg4702 mg7053 mg

Alfa-ketoglutaran L-argininy

1100 mg2200 mg3300 mg

Jabłczan cytruliny

750 mg1500 mg2250 mg

Cytrynian trisodowy

500 mg1000 mg1500 mg

Witamina B6

0,93 mg (66%**)1,86 mg (133%**)2,8 mg (200%**)
Berserker’s Performance Blend:2540 mg5080 mg7620 mg

Beta-alanina

1100 mg2200 mg3300 mg

Monohydrat kreatyny

750 mg1500 mg2250 mg
Jabłczan kreatynyTCM(

tri creatine malate

)
350 mg700 mg1050 mg

Fosforan wapnia

323 mg646 mg969 mg

Niacyna

(ekwiwalent niacyny)
16 mg (100%**)32 mg (200%**)48 mg(300%**)

Witamina B1

0,92 mg (84%**)1,84 mg (167%**)2,76 mg (251%**)
Red FURY Matrix:260 mg520 mg780 mg

L-tyrozyna

150 mg300 mg450 mg

Kofeina

100 mg200 mg300 mg

Ekstrakt pieprzu kajeńskiego

(8% kapsaicyny)
7 mg14 mg21 mg

Ekstrakt pieprzu czarnego

(95% piperyny)
3 mg6 mg9 mg

**%ZDS / procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed: data pod tabelą z informacją żywieniową.


Zastosowanie OLIMP RedWeiler 480g:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie oraz sportowców wyczynowych. Tylko dla najtrwalszych i najbardziej zdeterminowanych gości. Jak czujesz, że nie stać Cię na ekstremalny wysiłek na treningu, to lepiej tego nie bierz, są przecież na rynku dużo słabsze produkty, które możesz stosować.


Dawkowanie OLIMP RedWeiler 480g:

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie - w zależności od wagi ciała sugeruje się następujące dawkowanie produktu: do wagi 75 kg - 1 porcja 6 g, 75 kg - 90 kg - 1 porcja 12 g, powyżej 90 kg - 1 porcja 18 g, na około 30 minut przed treningiem. Wielkość porcji dla danej wagi może być modyfikowana w zależności od indywidualnych potrzeb, planowanej intensywności wysiłku oraz wrażliwości na działanie preparatu. 1 porcję 6 g (10 jednostek = 1/4 miarki = 1 płaska łyżka stołowa) rozpuścić w 100 ml wody. Porcje 12 g i 18 g rozpuścić odpowiednio w 200 ml i 300 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: wysoka zawartość kofeiny (300 mg/porcję 18 g = 95 mg/100 ml). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dopuszczalne zbrylenie produktu nie wpływające na jego jakość.

 • Zwiększa wyrzut anabolicznej insuliny

 • Poprawia transport kreatyny i aminokwasów

 • Zawiera taurynę i wit. C


Formuła wspomagająca transport Kreatyny do mięśni


DEXTROSE PRO to połączenie dekstrozy z tauryną i witaminą C, które wspomaga wchłanianie oraz transport kreatyny i aminokwasów do komórek mięśniowych. Preparat zawiera szybko przyswajalne źródło węglowodanów, dzięki czemu dodaje energii do ćwiczeń i wspomaga proces odtwarzania glikogenu oraz powysiłkowej regeneracji organizmu. DEXTROSE PRO ze względu na silne działanie anaboliczne i energetyczne polecany jest szczególnie w programach treningowych ukierunkowanych na szybki wzrost siły i masy mięśniowej.


Dawkowanie:

Jednorazową porcję preparatu – 50 g (3 łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody używając do tego szejkera. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie, najlepiej rano po przebudzeniu i bezpośrednio po treningu.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE:Dextrose Pro
Porcja:50g
Ilość porcji w opakowaniu:26
Opakowanie:1300
Zawartość w:100 g50 g

Dekstroza

91,00 g45,50 g

Tauryna

5,00 g2,50 g

Wit. C

( Kwas L-Askorbinowy )
200,00 mg100,00 mg
Składniki: dekstroza, tauryna, kwas cytrynowy i

kwas jabłkowy

- regulatory kwasowości, aromat odpowiedni dla wersji smakowej,beta karoten - barwnik,witamina C ( kwas l-askorbinowy )

* % Zalecanego dziennego spożycia


BELTOR Gluta Bold 400g

ZAAWANSOWANY KOMPLEKS GLUTAMINY, BCAA I WIT. B6

GLUTABOLD
to zaawansowany matrix aminokwasowy, łączący niezwykle istotną L-glutaminę z egzogennymi aminokwasami rozgałęzionymi. GLUTABOLD zawiera najwyższej jakości mikronizowaną L-glutaminę oraz wysoką porcję aminokwasów BCAA w formie instant. Dzięki temu produkt niezwykle łatwo się rozpuszcza i bardzo szybko się wchłania. GLUTABOLD uzupełniono o dodatek witaminy B6, która przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia, a także wspomaga prawidłowy przebieg procesów energetycznych w organizmie. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 16 g (3 miarki).


Dawkowanie BELTOR Gluta Bold 400g :

W dni trenigowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem, 2 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 2 porcja pomiędzy posiłkami.


Składniki BELTOR Gluta Bold 400g :

Składniki aktywne:Zawartość w porcji dziennej (16 g)Zawartość w 1 porcji (8 g)
GLUTABOLD SHOT

L-Glutamina

10000,00mg5000,00mg

L-Leucyna

2000,00mg1000,00mg

L-Walina

1000,00mg500,00mg

L-Izoleucyna

1000,00mg500,00mg

Wit. B6

2,80mg (200%*)1,40mg (100%*)

*Zalecanego Dziennego Spożycia


Właściwości 7NUTRITION Whey Protein 80 2000g:

 • Wysokoprocentowy, koncentrat białka serwatkowego

 • 27,3g białka na 35g porcję (w suchej masie)

 • Bogate źródłko aminokwasówWhey Protein 80 od 7Nutrition-wyskobiałkowa odżywka o niskiej zawartości cukru

7Nutrition Whey Protein 80 wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. Uzyskany w procesie ultrafiltracji. Polecany szczególnie dla osób dążących do szybkiego wzrostu masy i siły mięśniowej. Dzięki bogatej zawartości aminokwasów produkt wykazuje działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne.


Dawkowanie Whey Protein 80 7Nutrition:

1 porcję (35 g – 3 marki proszku) rozpuścić w 100-200 ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Dni treningowe: 1–3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem). Dni nie treningowe: 1-3 porcji . Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.


Składniki Whey Protein 80 7Nutrition:

Wartość odżywczaNa 100g1 porcja (35g)Porcja dzienna (105 g)
Energia1669 kJ / 395 kcal584 kJ / 138 kcal1752 kJ / 414 kcal

Koncentrat białka serwatki

97,5 g34,1 g102,3 g

Białko

(w suchej masie)
78 g27,3 g82 g

Tłuszcze

6,6 g2,3 g6,9 g
w tym nasycone3,6 g1,3 g3,8 g

Węglowodany

5,8 g2 g6,1 g
w tymcukry proste5,1 g1,8 g5,3 g

Sól

0,9 g0,3 g0,9 g
Profil aminokwasowy

Kwas glutaminowy

14117 mg

Kwas asparaginowy

8579 mg

Leucyna

8267 mg

Lizyna

7487 mg

Treonina

5226 mg

Izoleucyna

4992 mg

Walina

4602 mg

Prolina

4290 mg

Alanina

3900 mg

Seryna

3588 mg

Fenyloalanina

2340 mg

Tyrozyna

2028 mg

Cysteina

1716 mg

Metionina

1716 mg

Arginina

1638 mg

Histydyna

1326 mg

Tryptofan

1097 mg

Glicyna

1092 mg

*Wartości aminogramu mogą podlegać biologicznym wahaniom typowym dla produktów naturalnych.

Więcej informacji

Kreatyny Stak Kreatynowy
Odżywki Białkowe Koncentraty - WPC
Aminokwasy BCAA + Glutamina
Węglowodany Dextroza
Odżywki Przedtreningowe Z kreatyną
 • Komentarze
 • Napisz swoją opinię

  Zestaw na SIŁĘ za 400zł

  Zestaw na SIŁĘ za 400zł

  Napisz swoją opinię

  Inne produkty w tej samej kategorii: