OLIMP Perceptin 30capsKod produktu: 5901330064203

OLIMP Perceptin 30caps

New product

OLIMP Perceptin 30caps

Zamiast zamiast 38,78 zł

34,90 złbrutto

-10%

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Perceptin 30 kapsułek od Olimp – skuteczny suplement na wydajność mózgu, walkę ze stresem i koncentrację!

Olimp Perceptin to suplement diety w kapsułkach, zawierający standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej oraz różeńca górskiego.


Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifra L.) to wysokiej jakości wyciąg uzyskiwany w procesie zgodnymi z zasadami „Green chemistry”* bez użycia alkoholu i chemicznych rozpuszczalników. Pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju. Pomaga również utrzymać odpowiednia kondycję fizyczną, uczucie energii i witalności. Ponadto wspiera procesy uczenia, zapamiętywania oraz utrzymanie dobrej kondycji sprawności umysłowej u osób starszych.

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać korzystny wpływ na funkcje mózgu i przyczyniać się do poprawy pamięci krótko- i długotrwałej oraz zwiększenia koncentracji i inteligencji. Ponadto pomaga utrzymać sprawność umysłowa w okresie starzenia oraz pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na wydajność mózgu.

Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) przyczynia się do zachowania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej oraz pomaga radzić sobie z indukowanymi przez stres objawami takimi jak: ból głowy i zmęczenie. Ponadto korzystnie wpływa w przypadku trudności ze snem.


Składniki Perceptin Olimp 30 kapsułek:

ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Withania somnifera L.), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylajace – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (składniki otoczki: żelatyna, barwnik – E 171).

Informacja żywieniowa1 kapsułka

Ekstrakt ashwagandhy

KSM-66 ( Withania somnifera L.) 5% witanolidów
300 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej (

Bacopa monnieri

L.) 20% bakozydów
150 mg

Ekstrakt różeńca górskiego

( Rhodiola rosea L.) 4% salidrozydu
40 mgDawkowanie Perceptin Olimp 30 kapsułek:

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie w trakcie posiłku. Zaleca się stosowanie preparatu przez minimum miesiąc.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Zastosowanie Perceptin Olimp 30 kapsułek:

Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności umysłowej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, pracującym umysłowo i uczącym się w celu poprawienia pamięci i koncentracji.

Uwaga: Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu oraz stosować leków nasennych, uspokajających czy przeciwlękowych.

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Kategoria Na Zmęczenie i Koncentrację

Napisz swoją opinię

OLIMP Perceptin 30caps

OLIMP Perceptin 30caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: