OSTROVIT R-Ala 90tabsKod produktu: 5903246220964

OSTROVIT R-Ala 90tabs

New product

OSTROVIT R-Ala 90tabs

Zamiast zamiast 49,90 zł

39,90 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości OSTROVIT R-Ala 90tabs:

  • Poprawia wrażliwość insulinową i stabilizuje poziom glukozy we krwi

  • Wspomaga przyswajanie ważnych substancji odżywczych (np. wit. C czy E)

  • Wykazuje działanie ochronne wobec naszych mitochondriów

  • Może przyczyniać się do opóźniania procesów starzenia organizmu

  • Jeden z najsilniejszych antyoksydantów

  • Wykazuje działanie antykataboliczne

  • Może wspierać rozpad trójglicerydów i obniżać poziom cholesteroluR-Ala 90 tabletek od Ostrovit – najwyższej jakości kwas R-alfa-liponowy w tabletkach!

OSTROVIT R-Ala to najwyższej jakości suplement diety w tabletkach, który uzupełnia dietę w kwas R-alfa-liponowy. Substancja aktywna uważana jest przez wielu za jeden z czołowych antyoksydantów, które są nieocenione i niezbędne w diecie każdego człowieka. To podstawa do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Gwarancja jakości oraz staranności wyboru każdego składnika, tworzą suplement godny polecenia.


Ostrovit R-ALA (kwas R-alfa-liponowy)

Kwas R-alfa-liponowy to jeden z enancjomerów kwasu alfa-liponowego, znanego przez większość jako popularne ALA. Ten naturalnie występujący w przyrodzie izomer jest uprzednio oczyszczonym związkiem z kwasu S-alfa-liponowego, którego działanie w pojedynkę w przeciwieństwie do jego enancjomeru R jest praktycznie bezużyteczne dla człowieka, gdyż nie wykazuje dostępności biologicznej wobec naszego organizmu. Kwas R-alfa-liponowy znajduje doskonałe zastosowanie wśród sportowców gdyż poprawia wrażliwość insulinową organizmu oraz wykazuje zaawansowane działanie na zwiększenie przyswajalności składników odżywczych jak witaminy czy kreatynę. Niemniej jednak główną rolą i atutem jest tutaj działanie antyoksydacyjne, które ochrania molekuły naszego organizmu przed utlenianiem, które może doprowadzić do stresu oksydacyjnego oraz ingerencji w białka DNA co implikuje uszkodzenie tkanek i szybkie starzenie się organizmu. R-ALA to doskonały suplement dla osób, które cenią sobię ogólny stan zdrowia, które w cięzkich sportach zawodowych jest podstawą do stawania się nie tylko lepszym od innych, ale przede wszystkim każdego dnia lepszą wersją samego siebie.


Dawkowanie R-Ala Ostrovit 90 tabletek:

Spożywać 1 porcję (1 tabletka) dziennie, najlepiej podczas posiłku.


Składniki R-Ala Ostrovit 90 tabletek:

Wielkość opakowania: 90 tabletek
Wielkość porcji: 1 tabletka
Ilość porcji w opakowaniu: 90

substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - węglan wapnia; kwas R-alfa-liponowy (R-ALA), substancja wypełniająca – skrobia; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

ZawartośćW porcji (1 tabletka)
Kwas R-alfa-liponowy (

R-ALA

)
100 mg

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Prozdrowotne

Napisz swoją opinię

OSTROVIT R-Ala 90tabs

OSTROVIT R-Ala 90tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: