UNS Gaba Plus 90tabsKod produktu: 5902497569631

UNS Gaba Plus 90tabs

New product

UNS Gaba Plus 90tabs

Zamiast zamiast 49,00 zł

39,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


UNS GABA PLUS
- jest specjalistycznym suplementem diety w tabletkach. Zawiera skoncentrowaną porcję kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) wzbogaconego dodatkiem melatoniny. Poprzez wspomaganie naturalnych mechanizmów odpowiedzialnych za prawidłowy proces snu wspomaga organizm w utrzymaniu równowagi i skutecznej regeneracji.


- Uderzeniowa dawka aż 750 mg GABA i 1000 mcg melatoniny w porcji,
- wspomaga w zasypianiu i regeneracji nocnej,
- aktywnie wpływa na poprawę jakości snu.


GABA jest związkiem stosowanym przez profesjonalistów, w celu przyspiesza procesów anabolicznych i regeneracyjnych przy intensywnym wysiłku fizycznym. Substancja ta wykazuje wiele właściwości pozytywnie wpływających na budowę i funkcjonalność mięśni. GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu, który poprzez swoje działanie zwiększające wewnątrzkomórkowy transport aminokwasów prowadzący do syntezy włókien mięśniowych.

Jako jeden z głównych neuroprzekaźników, zmniejsza pobudliwość działając relaksująco, odprężająco i poprawiając koncentrację. GABA ułatwia zasypianie, rozluźnia i uspokaja. Przyjmowany przed  położeniem się do łóżka wpływa na szybsze zasypianie oraz poprawia jakość snu. Ponieważ organizm wydziela niektóre hormony głównie w nocy, stosowanie GABA przyczynia się do szybszej i bardziej skutecznej regeneracji powysiłkowej.

Ta aktywność potęgowana jest funkcjonalnym dodatkiem melatoniny. Ten wydzielany przez szyszynkę hormon odpowiada za regulację rytmu biologicznego oraz sprawia, że sen będzie głębszy, a regeneracja pełniejsza i bardziej efektywna. Melatonina jest silnym antyoksydantem, który równocześnie broni komórki organizmu przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki.


Dawkowanie:

1 porcję (1 tabletka) połknąć przed snem popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


Składniki:

SkładnikZawartość w porcji (1 tabletka)

Kwas gamma-aminomasłowy

750 mg

Melatonina

1000 mcg

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Na Regenerację

Napisz swoją opinię

UNS Gaba Plus 90tabs

UNS Gaba Plus 90tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: