UNS Collagen 90tabsKod produktu: 5902497569617

UNS Collagen 90tabs

New product

UNS Collagen 90tabs

Zamiast zamiast 39,00 zł

29,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


UNS COLLAGEN
jest specjalistycznym suplementem diety w tabletkach. Zawiera skoncentrowaną dawkę hydrolizatu kolagenu, wspomagającą regenerację i prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, narażonym na przeciążenia wysiłkowe, urazy narządów ruchu i stawów jako element profilaktyki zmian degeneracyjnych.


- Uderzeniowa dawka aż 3 g hydrolizatu kolagenu w porcji,
- źródło biologicznie aktywnych peptydów,
- wysoka biodostępność i przyswajalność.


Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej, a jego suplementacja może pełnić ważną rolę w drodze do utrzymania odpowiedniej kondycji stawów. Udowodniono, że spożywanie kolagenu sprzyja usprawnieniu kontuzjowanych obszarów.


W preparacie
UNS COLLAGEN kolagen najwyższej jakości, poddano modyfikacji polegającej na kontrolowanej hydrolizie enzymatycznej. W wyniku tego procesu otrzymano produkt o wysokich walorach funkcjonalnych i zwiększonej przyswajalności, w skład którego wchodzą tzw. biologicznie aktywne peptydy. Stanowią one mieszaninę o różnej długości łańcucha aminokwasowego, które po spożyciu, mogą oddziaływać z receptorami w organizmie, regulując wiele procesów fizjologicznych.


Jak wykazano w licznych badaniach, peptydy kolagenowe wchodzące w skład hydrolizatu aktywnie
obniżają odczuwanie bólu u chorych na osteoporozę i reumatyzm, wpływając równocześnie na poprawę kondycji, ruchomości i regeneracji stawów. Próby kliniczne wykazały ich oddziaływanie na stymulację mineralizacji, zwiększającą gęstość kostną.


Dawkowanie:

Jedną porcję (3 tabletki) połknąć, obficie popijając wodą. Spożyć rano, przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


Składniki:

Hydrolizat kolagenu wołowego, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, fosforan wapnia, dwutlenek krzemu. Może zawierać pochodne soi, pszenicy, jaj, selera, gorczycy, orzechów, arachidów.

SkładnikZawartość w dziennej porcji (3 tabletki)

Hydrolizat kolagenu

3000 mg

Więcej informacji

Forma Tabletki
Kategoria Na Stawy

Napisz swoją opinię

UNS Collagen 90tabs

UNS Collagen 90tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: