MEX Triple Omega 3 90capsKod produktu: 034659083220

MEX Triple Omega 3 90caps

New product

MEX Triple Omega 3 90caps

Zamiast zamiast 59,00 zł

49,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości MEX Triple Omega 3:

-WSPARCIE DLA UKŁADU KRĄŻENIA
-ZDROWY MÓZG, WĄTROBA I STAWY
-DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE
-KONCENTRACJA I DOBRE SAMOPOCZUCIE


Każdy produkt MEX Nutrition to nie tylko naukowe podejście, ale także optymalne rezultaty. Wiele powszechnie dostępnych suplementów omega-3, często obwoływanych „przełomowymi”, obiecuje niezwykłe, rewelacyjne, a nawet nierealistyczne skutki działania, których nie jest w stanie zapewnić żaden inny preparat. Firmy zapewniają, że ich suplementy zawierają więcej kwasów EPA i DHA w porcji niż produkty konkurencyjne. Mimo to ponad 90% takich specyfików nie spełnia składanych przez siebie obietnic.


Trwa spór o to, który z kwasów omega-3 jest bardziej wartościowy: EPA czy DHA? Wytwórcy zmieniają ich wzajemne proporcje, by uwiarygodnić swoje twierdzenia, ale większość zapomina o tym, że kluczowym czynnikiem jest ich dzienne spożycie, które powinno wynosić co najmniej 1500 mg. Nam udało się zmieścić taką właśnie ilość w dwóch małych kapsułkach, podczas gdy w przypadku typowych preparatów dostępnych na rynku trzeba połknąć ich garść, by uzyskać ten sam efekt. Oznacza to, że MEX TRIPLE OMEGA 3 przyczynia się również do redukcji spożycia tłuszczu i cholesterolu.


Doszliśmy do wniosku, że stosunek kwasu EPA do DHA, których ogólna zawartość wynosi 75%, powinien wynosić 2:1. Pokazują to badania, z których większość wskazuje na nadrzędną rolę kwasu EPA. Podobnie jak w przypadku leucyny, która wydaje się być najwartościowszym z aminokwasów BCAA.


Kluczowym argumentem przemawiającym za suplementacją kwasami omega-3 jest to, że EPA i DHA są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi, wchodzącymi w skład żywych komórek, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Co gorsza, w przypadku przeciętnej osoby, ich dzienne spożycie w naturalnym pożywieniu jest dalekie od wartości zalecanej.


Większość badań wyraźnie wskazuje, że oprócz lepszego funkcjonowania mózgu i serca, takie korzyści jak redukcja tkanki tłuszczowej, podwyższenie poziomu testosteronu, pozytywny wpływ na kondycję stawów i szybsza regeneracja organizmu, a także wszelkie korzyści związane z ogólnym „zdrowiem mięśni”, które są tak istotne dla osiągania lepszych wyników sportowych, można uzyskać wyłącznie zapewniając organizmowi wysokie dawki kwasów omega-3, to znaczy, co najmniej 1500 mg dziennie.


MEX TRIPLE OMEGA 3 zawiera trzy razy większą dawkę kwasów omega-3 (w postaci szybko uwalnianego płynu zamkniętego w pojedynczej kapsułce żelowej) niż przeciętny produkt tego typu. Używany przez nas wysoko oczyszczony olej destylowany molekularnie, pozyskiwany jest z najlepszego źródła, czyli ryb zimnowodnych, i nie zawiera zanieczyszczeń w postaci metali ciężkich. Jest również wolny od składników GMO, glukozy i cholesterolu, przyczyniając się w ten sposób do ogólnej poprawy zdrowia i samopoczucia.

Dawkowanie MEX Triple Omega 3 90caps:

Zaleca się spożywać 1 do 2 kapsułek żelowych dziennie

Składniki MEX Triple Omega 3 90caps:

Koncentrat naturalnego oleju ryb, kwasy tłuszczowe omega-3, EPA (kwas eikozapentaenowy), DHA (kwas dokozaheksaenowy), kapsułka- żelatyna, woda, substancja utrzymująca wilgoć-glicerol, witamina E- (D-alfa-tokoferol)

Informacja żywieniowaW 1 kapsułce% RWS (referencyjne wartości spożycia dla 1 kapsułki)W 2 kapsułkach% RWS (referencyjne wartości spożycia dla 2 kapsułek)

Koncentrat naturalnego oleju ryb

1000 mg-2000 mg

Kwasy tłuszczowe omega-3

750 mg-1500 mg
EPA500 mg-1000 mg

DHA

250 mg-500 mg

Witamina E

1,34 mg11, 2 %2,68 mg22,3 %

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Kategoria Omega 3

Napisz swoją opinię

MEX Triple Omega 3 90caps

MEX Triple Omega 3 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: