Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

MYPROTEIN Pantothenic Acid 500g Kwas Pantotenowy

Witaminy i minerały

Dostępny

109,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

129,00 zł

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeńMYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.
 • Może zwiększać produkcję energii

 • Pomaga metabolizować kwasy tłuszczowe

 • Stwierdzono, że pomaga walczyć z trądzikiem


  Kwas pantotenowy, czy też witamina B5, w znacznej ilości występuje w wielu spożywanych przez nas pokarmach. Natrafiamy na niego w całym świecie ożywionym. I rzeczywiście, jego naukowa nazwa wywodzi się od greckiego rdzenia ''panthos'', który znaczy ''wszędzie''.

  Wysoki poziom energii jest ważny dla wszystkich sportowców i każdego, kto chce być w dobrej kondycji! Niedobory witaminy B5 zdarzają się bardzo rzadko, ale dostarczanie jej w postaci suplementu może przynieść takie korzyści, jak rzadsze problemy z trądzikiem.

  Rolą kwasu pantotenowego są przede wszystkim reakcje biologiczne, w tym acetylowanie, oraz wytwarzanie energii. Kwas pantotenowy wspomaga wytwarzania acetylcholiny, metabolizm kwasów tłuszczowych, oraz przyłączanie kwasów tłuszczowych do fosfolipidów błon komórkowych. Dobrym źródłem kwasu pantotenowego w diecie jest żółtko jajka i świeże warzywa.


  Dawkowanie:

  Jako suplement diety zalecamy spożywać 1g dziennie w celu zwalczania trądzika. Dawka dietetyczna to około 100g na dzień. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego. 1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 350mg (0,35g).


  Składniki:

  Wielkość porcji: 1 g
  Ilość porcji w opakwaniu
  500 (500g)

  Kwas pantotenowy (100%)

W porcji*RI

Kwas pantotenowy

1 g16667%
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
 • Forma Proszek
 • Kategoria Witamina B5

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Pantothenic Acid 500g Kwas Pantotenowy

MYPROTEIN Pantothenic Acid 500g Kwas Pantotenowy

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top